Najlepszy sposób na Darmowy
Program e-pity®
do rozliczenia e-PIT

Już teraz możesz przeprowadzić swoje rozliczenie podatkowe za 2023 r.. Nie czekaj na ostatni moment!

Wersja Programu e-pity 2023 r. jest zgodna ze zmianami wprowadzonymi przez Nowy Polski Ład. Zawiera wszystkie nowe ulgi podatkowe oraz daje możliwość sprawdzenia czy wybrana przez Ciebie forma opodatkowania jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Już od początku stycznia 2024 r. możesz dokonać rozliczenia na właściwym dla Ciebie formularzu (PIT-36, PIT-37, inny).

Poza popularnymi i znanymi rozwiązaniami takimi jak ulga termomodernizacyjna, prorodzinna czy rehabilitacyjna znalazły się również nowe, takie jak:

Przychody do wartości 85. 528 zł rocznie u podatników PIT-36 z działalności gospodarczej zostaną zwolnione z podatku jeśli zastosowanie znajdują:

Uwaga! Powyższe zwolnienia nie obowiązują dla PIT-28, 36L i 16A.

Sprawdz je wszystkie i zobacz z której możesz skorzystać
Jeśli zdecydujesz się na opodatkowanie wg skali podatkowej Twój podatek będzie kształtował się następująco

Możesz  już dziś rozliczyć swój PIT za 2023 rok. W Programie e-pity 2023 możesz rozliczyć się już od 01 stycznia 2024 roku.

Aktualności - sprawdź najnowsze informacje dotyczące rozliczeń PIT
2024-04-12

Wydatki związane z akcją promocyjną są kosztami podatkowymi

Koszty zakupu towarów i usług, sprzedawanych następnie w symbolicznej cenie w ramach akcji promocyjnej, można zaliczać do kosztów uzyskania przychodów na standardowych zasadach.

2024-04-12

Osobiste świadczenie usług jest podróżą służbową

Przedsiębiorca, który osobiście świadczy usługi transportowe, ma prawo do uwzględniania w kosztach diet z tytułu podróży służbowej.

2024-04-12

Niższy ryczałt dla informatyka

Oceniając, czy świadczone przez przedsiębiorcę usługi są usługami związanymi z doradztwem w zakresie oprogramowania, fiskus powinien odwołać się do postanowień rozporządzenia PKWiU.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: