Najlepszy sposób na Darmowy
Program e-pity®
do rozliczenia e-PIT

Już teraz możesz przeprowadzić swoje rozliczenie podatkowe za 2024 r.. Nie czekaj na ostatni moment!

Wersja Programu e-pity 2024 r. jest zgodna ze zmianami wprowadzonymi przez Nowy Polski Ład. Zawiera wszystkie nowe ulgi podatkowe oraz daje możliwość sprawdzenia czy wybrana przez Ciebie forma opodatkowania jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Już od początku stycznia 2025 r. możesz dokonać rozliczenia na właściwym dla Ciebie formularzu (PIT-36, PIT-37, inny).

Poza popularnymi i znanymi rozwiązaniami takimi jak ulga termomodernizacyjna, prorodzinna czy rehabilitacyjna znalazły się również nowe, takie jak:

Przychody do wartości 85. 528 zł rocznie u podatników PIT-36 z działalności gospodarczej zostaną zwolnione z podatku jeśli zastosowanie znajdują:

Uwaga! Powyższe zwolnienia nie obowiązują dla PIT-28, 36L i 16A.

Sprawdz je wszystkie i zobacz z której możesz skorzystać
Jeśli zdecydujesz się na opodatkowanie wg skali podatkowej Twój podatek będzie kształtował się następująco

Możesz  już dziś rozliczyć swój PIT za 2024 rok. W Programie e-pity 2024 możesz rozliczyć się już od 01 stycznia 2025 roku.

Aktualności - sprawdź najnowsze informacje dotyczące rozliczeń PIT
2024-07-19

Używane w firmie mieszkanie zbywane jako majątek prywatny

Przychody z odpłatnego zbycia mieszkań wykorzystywanych w działalności gospodarczej nie są przychodami z działalności gospodarczej, chyba że przedmiotem tej działalności jest obrót nieruchomościami.

2024-07-19

Dwójka rodziców samotnie wychowujących wspólnie dziecko, ale jedna ulga podatkowa

Samotnym rodzicem jest ten, który sprawuje czynności wychowawcze w “nieporównywalnie dłuższych okresach” niż drugi rodzic.

2024-07-19

Dwa pojazdy w jednoosobowej działalności gospodarczej

Fiskus zgadza się na uwzględnienie w kosztach jednoosobowej działalności gospodarczej wydatków na więcej niż jeden środek transportu.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: