Jesteś OPP?

Wygeneruj bezpłatną wersję programu e‑pity on-line dedykowaną Twojej OPP i zyskaj więcej pomocy z darmowym pakietem promocyjnym e-pity.

Generuj

Generuj

  • stronę WWW Twojej OPP
  • bannery internetowe
  • ulotkę z KRS Twojej OPP
  • aktywne deklaracje PIT w PDF do edycji i wydruku

Dotrzyj do podatników z darmowym pakietem promocyjnym e-pity i opowiedz im, dlaczego warto wesprzeć 1% właśnie Twoją OPP!

Uruchom bieżący monitoring obecności Twojej organizacji na liście OPP uprawnionych do zbiórki 1%.

Skorzystaj z narzędzia do weryfikacji statusu VAT kontrahentów Twojej OPP.

1% LOKALNIE

Dobro procentuje, gdy przekazujesz 1% lokalnie. Sprawdź w bazie OPP, jakie organizacje działają na terenie Twojej gminy i podaruj im swój 1%!

1% lokalnie

Więcej

Wypełnij PIT-a i przekaż 1% podatku komu chcesz!

Akcja e-life to kampania promująca przekazywanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego za pośrednictwem aplikacji e-pity. Celem akcji jest zachęcenie podatników do świadomego przekazywania 1%. Jako pierwsza firma w Polsce uwolniliśmy 1%, umożliwiając podatnikom rozliczającym PIT-a przekazywanie 1% swojego podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Nieważne, ile zarabiasz i jak wysoki jest Twój 1% podatku – każda kwota może pomóc wybranej fundacji lub stowarzyszeniu w realizowaniu celów statutowych. Organizacji Pożytku Publicznego jest w Polsce bardzo wiele – tych znanych z billboardów i telewizji oraz tych małych, lokalnych, które działają w Twoim sąsiedztwie. Pomóż im pomagać!

  • to bezpłatny program e-pity dla każdego podatnika oraz na użytek komercyjny dla biur rachunkowych - pod warunkiem przekazania 1% dowolnej OPP. Jeśli nie chcesz przekazać 1% musisz zapłacić za wypełnienie deklaracji w programie,
  • program e-pity nie ogranicza wyboru OPP, pozwalając każdemu użytkownikowi wypełniającemu PIT-a przekazać 1% podatku dowolnie wybranej Organizacji Pożytku Publicznego,
  • to ponad 420 000 000 złotych przekazanych środków z tytułu 1% przez podatników dla ponad 7.000 organizacji pożytku publicznego w całej Polsce,
  • to program e-pity w wersji online za darmo dla samorządów chcących wspierać lokalne OPP,
  • to program e-pity w wersji online za darmo udostępniany wszystkim OPP w Polsce uprawnionym do pozyskiwania 1% podatku.

Rozwinięciem akcji e-life jest kampania społeczna „Dobro procentuje lokalnie”, w ramach której e-pity promują patriotyzm lokalny i świadome wspieranie regionalnych inicjatyw.
Pomagamy podatnikom wyszukać OPP z ich terenu – i wygodnie, bezpiecznie przekazać im 1% podatku w dedykowanej wersji e-pity online.

Dotychczas wersje aplikacji dla samorządów pozwoliły na przekazanie 1% w Gdyni, Łodzi, Częstochowie, Opolu, Nowym Sączu, Jeleniej Górze, Lęborku, Mysłowicach, Tomaszowie Mazowieckim, Lublińcu.

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję