Jesteś OPP?

Wygeneruj bezpłatną wersję programu e‑pity on-line dedykowaną Twojej OPP i zyskaj więcej pomocy z darmowym pakietem promocyjnym e-pity.

Generuj

Generuj

  • stronę WWW Twojej OPP
  • bannery internetowe
  • ulotkę z KRS Twojej OPP
  • aktywne deklaracje PIT w PDF do edycji i wydruku

Dotrzyj do podatników z darmowym pakietem promocyjnym e-pity i opowiedz im, dlaczego warto wesprzeć 1,5% właśnie Twoją OPP!

Uruchom bieżący monitoring obecności Twojej organizacji na liście OPP uprawnionych do zbiórki 1,5%.

Skorzystaj z narzędzia do weryfikacji statusu VAT kontrahentów Twojej OPP.

1,5% LOKALNIE

Dobro procentuje, gdy przekazujesz 1,5% lokalnie. Sprawdź w bazie OPP, jakie organizacje działają na terenie Twojej gminy i podaruj im swój 1,5%!

1,5% lokalnie

Więcej

Wypełnij PIT-a i przekaż 1,5% podatku komu chcesz!

Akcja e-life to kampania promująca przekazywanie 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego za pośrednictwem aplikacji e-pity. Celem akcji jest zachęcenie podatników do świadomego przekazywania 1,5%. Jako pierwsza firma w Polsce uwolniliśmy 1%, umożliwiając podatnikom rozliczającym PIT-a przekazywanie 1,5% swojego podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Nieważne, ile zarabiasz i jak wysoki jest Twój 1,5% podatku – każda kwota może pomóc wybranej fundacji lub stowarzyszeniu w realizowaniu celów statutowych. Organizacji Pożytku Publicznego jest w Polsce bardzo wiele – tych znanych z billboardów i telewizji oraz tych małych, lokalnych, które działają w Twoim sąsiedztwie. Pomóż im pomagać!

  • to bezpłatny program e-pity dla każdego podatnika oraz na użytek komercyjny dla biur rachunkowych - pod warunkiem przekazania 1,5% dowolnej OPP. Jeśli nie chcesz przekazać 1,5% musisz zapłacić za wypełnienie deklaracji w programie,
  • program e-pity nie ogranicza wyboru OPP, pozwalając każdemu użytkownikowi wypełniającemu PIT-a przekazać 1,5% podatku dowolnie wybranej Organizacji Pożytku Publicznego,
  • to ponad 1 015 000 000 złotych przekazanych środków z tytułu 1,5% przez podatników dla ponad 9 000 organizacji pożytku publicznego w całej Polsce,
  • to program e-pity w wersji online za darmo dla samorządów chcących wspierać lokalne OPP,
  • to program e-pity w wersji online za darmo udostępniany wszystkim OPP w Polsce uprawnionym do pozyskiwania 1,5% podatku.

Rozwinięciem akcji e-life jest kampania społeczna „Dobro procentuje lokalnie”, w ramach której e-pity promują patriotyzm lokalny i świadome wspieranie regionalnych inicjatyw.
Pomagamy podatnikom wyszukać OPP z ich terenu – i wygodnie, bezpiecznie przekazać im 1,5% podatku w dedykowanej wersji e-pity online.

Dotychczas wersje aplikacji dla samorządów pozwoliły na przekazanie 1,5% w Gdyni, Łodzi, Częstochowie, Opolu, Nowym Sączu, Jeleniej Górze, Lęborku, Mysłowicach, Tomaszowie Mazowieckim, Lublińcu.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: