Jeśli wyślesz PIT online już dziś, przybliżona data Twojego zwrotu podatku z PIT przypadnie na: 6 marca br.!

Przy okazji zeszłorocznych rozliczeń, zapytaliśmy naszych użytkowników, jak długo czekali na zwrot podatku PIT w swoim Urzędzie Skarbowym. Sukces badania przekroczył nasze oczekiwania - pozyskaliśmy wiarygodną, pewną informację o czasie zwrotu podatku z PIT 48 864 podatników! Teraz chcielibyśmy podzielić się tą wiedzą i dać każdemu z Was możliwość określenia przybliżonego czasu oczekiwania za zwrot i zaplanowania go w dogodnym dla siebie terminie!

Dane statystyczne na podstawie "Największego badania zwrotu podatku z PIT w Polsce", przeprowadzone przez markę e-pity

Średnia ilość dni po których otrzymasz zwrot

Sprawdź, jak długi był okres oczekiwania na zwrot podatku z PIT w danym miesiącu w Twoim regionie w przypadku wysłania e-Deklaracji.

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień

Dane na podstawie ankiet za 2018 rok od: 48 864 osób

TOP 10 Urzędów Skarbowych

Sprawdź, który US w Twoim regionie zwraca podatek z PIT najszybciej.

  1. Urząd Skarbowy w Strzyżowie
  2. Urząd Skarbowy w Dzierżoniowie
  3. Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju
  4. Urząd Skarbowy w Brzezinach
  5. Urząd Skarbowy w Wieruszowie
  6. Urząd Skarbowy w Wieliczce
  7. Urząd Skarbowy w Strzelinie
  8. Urząd Skarbowy w Świnoujściu
  9. Urząd Skarbowy w Pajęcznie
  10. Urząd Skarbowy w Bielsku Podlaskim

Ranking najszybszych urzędów skarbowych w 2019 roku opracowano jedynie wśród jednostek, dla których zebrano dane o zwrocie w każdym miesiącu rozliczeniowym.

Załatw sprawę w urzędzie skarbowym z fillUp!

Chcesz stworzyć JPK_VAT, wypełnić polecenie przelewu, zaktualizować dane podatnika? Wszystkie potrzebne formularze i dokumenty znajdziesz i wygodnie wypełnisz na fillUp!

Wybierz formularz na fillUp

 

Prognozowany okres zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego od osób fizycznych wynika z badania przeprowadzonego przez e-file sp. z o.o. sp. k. dla rozliczeń podatkowych za rok 2018. Zakłada on porównywalność tempa realizacji zwrotów podatku w organach w kolejnych latach podatkowych. Wynik badania opracowany został na podstawie odpowiedzi na pytania udzielone przez 48 864 respondentów. Wynik badania lub podany prognozowany termin zwrotu podatku nie stanowi wiążącej dla Użytkownika informacji o zwrocie podatku w roku 2020, a jest jedynie informacją o charakterze statystycznym i poglądowym. e-file sp. z o.o. sp. k. nie ponosi odpowiedzialności za działanie organów podatkowych, a ostateczny termin zwrotu podatku wynika wyłącznie z przepisów powszechnie obowiązującego prawa.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję