Pomoc - jak korzystać z programu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie dokumentację - help - gdzie przeczytasz i zobaczysz, jak: zainstalować program, wypełnić deklarację, eksportować deklaracje do PDF lub wysłać e-mail, używać - Aktówki – która się Ciebie uczy, wysyłać e-deklaracje, zapisać dane w chmurze, użyć Kreator, zaimportować dane oraz ustawić zabezpieczenia.

Dane techniczne - sprawdź wymagania sprzętowe

Sprawdź wymagania techniczne dla systemów operacyjnych: Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android oraz sprzętowe dla Programu e-pity. Przeczytaj o API - import i eksport danych, pobierz przykładowy plik XML.

FAQ - czytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj odpowiedzi i dowiedz się więcej: jak stawiać pierwsze kroki z programem,  w zakresie spraw technicznych oraz w zakresie płatności i warunków reklamacji dla PITy Płatnik (firmy).

Wspieramy OPP
Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję