W programie e-pity masz możliwość wypełnienia i wysłania do systemu e-deklaracji wszystkich obecnie obowiązujących formularzy PIT: PIT-28,  28/B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-40 z załącznikami.

e-Deklaracje płatnika PIT za 2020 rok: PIT-11, PIT-8C, PIT-40 i PIT-4R,  wystawisz, wyślesz oraz dostarczysz do pracowników elektronicznie w programie e-pity PłatnikaSystem e-deklaracji to także możliwość wysyłki ponad 100 innych druków podatkowych – wszystkie je znajdziesz w bazie druków i formularzy programu fillUp

Do najczęściej wypełnianych i przesyłanych e-deklaracji należą druki:

JPK_VAT Jednolity Plik Kontrolny VAT - na serwisie www.jpk.info.pl znajdziesz praktyczne informacje o obowiązku przedsiębiorców w zakresie JPK w tym JPK_V7M i JPK_V7K  oraz znajdziesz rozwiązanie e-file JPKomat w którym JPK_VAT przygotujesz i wyślesz tak łatwo jak e-mail!

CIT- 8 Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) przez podatnika podatku dochodowego od osób prawnych – więcej informacji uzyskasz na www.cit-8.pl.

PCC-3 Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych – na serwisie www.pcc-3.pl znajdziesz praktyczne informacje o druk PCC-3 oraz wypełniasz i e-wyślesz formularz.

Deklaracje VAT: VAT-R, VAT-UEVAT-Z i wiele innych, wszystkie e-deklaracje znajdziesz na druki-formularze.pl.

Dodatkowo w programie fillUp wyślesz i e-podpiszesz wszystkie e-deklaracje, które możesz zaimportować z innych systemów, aplikacji i programów poprzez otwarty system API (schematy XML). 
W aplikacji fillUp przygotujesz także e-Sprawozdanie finansowe i wyślesz je w pliku JPK_SF online do eKRS lub KAS. 
 

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: