W programie e-pity masz możliwość wypełnienia i wysłania do systemu e-deklaracji wszystkich obecnie obowiązujących formularzy PIT: PIT-28,  28/B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-40 z załącznikami.

e-Deklaracje płatnika PIT za 2020 rok: PIT-11, PIT-8C, PIT-40 i PIT-4R,  wystawisz, wyślesz oraz dostarczysz do pracowników elektronicznie w programie e-pity PłatnikaSystem e-deklaracji to także możliwość wysyłki ponad 100 innych druków podatkowych – wszystkie je znajdziesz w bazie druków i formularzy programu fillUp

Do najczęściej wypełnianych i przesyłanych e-deklaracji należą druki:

VAT-7 Deklaracja dla podatku od towarów i usług – więcej informacji znajdziesz na www.vat-7.pl, gdzie możesz wypełnić i wysłać e-deklarację VAT-7 online lub pobrać program na Twój komputer, aplikacja zawiera wygodny kreator, który pomaga w wypełnieniu druku.

CIT- 8 Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) przez podatnika podatku dochodowego od osób prawnych – więcej informacji uzyskasz na www.cit-8.pl.

PCC-3 Deklaracja w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych – na serwisie www.pcc-3.pl znajdziesz praktyczne informacje o druk PCC-3 oraz wypełniasz i e-wyślesz formularz.

JPK_VAT Jednolity Plik Kontrolny VAT - na serwisie www.jpk.info.pl znajdziesz praktyczne informacje o obowiązku przedsiębiorców w zakresie JPK w tym nowych obowiązków od pażdziernika 2010 JPK_V7M i JPK_V7K  oraz znajdziesz rozwiązanie e-file JPKomat w którym JPK_VAT przygotujesz i wyślesz tak łatwo jak e-mail!

Dodatkowo w programie fillUp wyślesz i e-podpiszesz wszystkie e-deklaracje, które możesz zaimportować z innych systemów, aplikacji i programów poprzez otwarty system API (schematy XML). 
W aplikacji fillUp przygotujesz także e-Sprawozdanie finansowe i wyślesz je w pliku JPK_SF online do eKRS lub KAS
 

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję