W naszej pracy stawiamy sobie za cel budowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzają się w codziennym życiu. Jesteśmy autorami cenionego przez użytkowników Programu e-pity® do wypełniania deklaracji podatkowych oraz Programu fillup®, który dzięki stale powiększającej się i uaktualnionej bazie druków i formularzy, pozwala w prosty sposób wypełniać wiele formalności.

Tworzymy aplikacje i rozwiązania pomocne w biznesie oraz w kontaktach z urzędami. Zespół e-file to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu wysokiej klasy aplikacji, profesjonalnych serwisów www oraz w działaniach marketingowych.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu e-government oraz e-deklaracji.

Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności i wysokiej jakości merytorycznej naszych narzędzi. W działaniach stawiamy na prostotę i wygodę. Pomagamy firmom i urzędom w automatyzacji usług, standaryzacji danych i profesjonalnej obsłudze klienta. Projektujemy ergonomiczne programy ułatwiające pracę na co dzień (formularze, aplikacje Web, systemy przechowywania danych i zarządzania projektem). Nasze programy budujemy „na wymiar” po zdiagnozowaniu potrzeb danej instytucji.

Współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Naprawdę uważnie wsłuchujemy się także w opinie użytkowników naszych rozwiązań, ponieważ tylko ich zadowolenie, zapewnia sukces naszym aplikacjom.

Misja e-file to e-life solutions:

"Tworzymy aplikacje, które są blisko życia, pomagają na co dzień i poprawiają rzeczywistość. Nie lubimy marnować czasu, dlatego robimy programy, które go oszczędzają."

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: