OPINIA BUISKWP

Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, najstarsza (111 lata tradycji) i największa organizacja skupiająca księgowych, wystawiła programowi e-pity opinię poprawności programu, a tym samym potwierdziła zgodność z obowiązującymi przepisami. Świadectwo poprawności jest pozytywną opinią na temat poprawności i prawidłowości działania naszego programu oraz jego użyteczności w praktyce.

Opinie, rekomendacje udzielone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce mają na celu ułatwienie potencjalnym nabywcom wyboru odpowiedniego oprogramowania spośród wielu oferowanych na rynku.
http://www.skwp.pl/

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję