Najlepszy sposób na… rozliczenie z głową!

Marka e-pity pomogła wypełnić i wysłać e-deklaracje już ponad 37 mln podatników, przy okazji prowadząc sondaże związane z rozliczeniem PIT i gromadząc interesującą wiedzę – by następnie się nią dzielić! Z raportów e-pity dowiesz się, kiedy Polacy najczęściej składają swoje zeznania, gdzie najszybciej zwraca się podatek… czy jak radzi sobie z tym Twój urząd skarbowy! Rozliczeniowe know-how pozwala również ulepszać program e-pity o nowoczesne funkcjonalności, dostosowane do potrzeb podatników.

Chcesz poznać wyniki sondaży e-pity? Zapraszamy!

Kiedy zwrot podatku?

Przy okazji zeszłorocznych rozliczeń, marka e-pity przeprowadziła sondaż, w którym 24 940 podatników odpowiedziało na pytanie o długość oczekiwania na zwrot podatku z PIT w swoim urzędzie skarbowym. Dane te pozwoliły oszacować przybliżony termin zwrotu podatku w tym roku – i opracować rankingi dla poszczególnych miesięcy, miast i urzędów skarbowych.

Pobierz darmowy e-book - jak rozliczyć PIT-11?

Wypełnienie PIT-a na kwiecień częściej odkładają mężczyźni, niż kobiety. Jeden na pięciu Polaków w ogóle nie wie, kiedy rozlicza się z fiskusem. Tak wynika z badań marki e-pity.

Wspieramy OPP
Nasi partnerzy