Dołącz bezpłatny i przygotowany specjalnie dla Ciebie program e-pity do swojego portalu, gazety, czasopisma oprogramowania lub komputera.

Całkowicie nieodpłatnie udostępniamy darmową wersję programu e-pity czytelnikom zarówno wydawnictw internetowych, jak i papierowych, producentom oprogramowania, sprzętu i wydawcom prywatnym. W dedykowanej wersji programu e-pity, możecie wstawić Państwo swoje logo wraz z całą szatą graficzną odpowiednią dla specyfiki firmy, czy produktu.

Od 2009 roku przygotowujemy specjalne wersje programu dla ponad 30 partnerów, w tym także największych portali oraz gazet. Każda dedykowana wersja jest inna i dopasowana do oczekiwań.

W wersji dedykowanej poza wstawieniem Państwa logo, istnieje możliwość wstawiania reklam, kodów zliczających, dodatkowych linków/pozycji menu, integracji z innymi aplikacjami, bazami danych czy nawet zmiany opcji i interfejsu programu. Zależy nam na tym by program e-pity był jak najbardziej dopasowany do użytkownika. Słuchamy naszych partnerów, ponieważ wiemy, że najlepiej znają oni potrzeby swoich Klientów i dlatego jesteśmy otwarci na każdą propozycję zmian, tak by program e-pity również dla nich był najlepszy!

Jedynym warunkiem skorzystania z programu e-pity jest zgłoszenie chęci współpracy i otrzymanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie integracji naszych aplikacji z innymi programami i systemami, tak by mogły one jeszcze bardziej ułatwiać życie Użytkownikom lub zaprojektowania i wykonania profesjonalnych formularzy dla Państwa Klientów lub aplikacji.

Nasze oprogramowanie trafia do bardzo szerokiego grona aktywnych użytkowników, jeżeli świadczysz usługi lub sprzedajesz produkty, które mogłyby uzupełnić lub wzbogacić program e-pity, jesteś specjalistą, który mógłby poszerzyć użyteczność aplikacji dla naszych Klientów, chętnie zapoznamy się z Twoją propozycją.

Jeśli znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm?
Skontaktuj się z nami - po prostu:
Krzysztof Wawrowski
e-mail: krzysztof@e-file.pl
mobile: 799 100 899

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję