Udostępnij bezpłatny i przygotowany specjalnie dla Ciebie Program e-pity® do swojego portalu, oprogramowania lub komputera!

Całkowicie nieodpłatnie udostępniamy darmową wersję Programu e-pity® użytkownikom portali internetowych, producentom oprogramowania, sprzętu i wydawcom prywatnym.

W dedykowanej wersji Programu e-pity® istnieje możliwość wstawienia własnego logo wraz z całą szatą graficzną odpowiednią dla specyfiki firmy czy produktu.

Od2009 roku przygotowujemy specjalne wersje programu dla szerokiego grona partnerów, w tym także największych portali oraz gazet. Każda dedykowana wersja jest inna, dopasowana do potrzeb i oczekiwań finalnych użytkowników.

W wersji dedykowanej poza wstawieniem logo, istnieje możliwość umieszczania reklam, kodów zliczających, dodatkowych linków/pozycji menu, integracji z innymi aplikacjami, bazami danych czy nawet zmiany opcji i interfejsu programu. Zależy nam na tym, by Programu e-pity® był jak najbardziej dopasowany do użytkownika. Słuchamy naszych partnerów, ponieważ wiemy, że najlepiej znają oni potrzeby swoich Klientów. Chętnie poznamy propozycję zmian, tak by Program e-pity® również dla nich był najlepszy!

Jedynym warunkiem skorzystania z Programu e-pity® jest zgłoszenie chęci współpracy i otrzymanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie integracji naszych aplikacji z innymi programami i systemami, tak by mogły one jeszcze bardziej ułatwiać życie Użytkownikom lub zaprojektowania i wykonania profesjonalnych formularzy dla Państwa Klientów lub aplikacji.

Świadczysz usługi lub sprzedajesz produkty, które mogłyby uzupełnić lub wzbogacić Program e-pity®?

Jesteś specjalistą, który mógłby poszerzyć użyteczność aplikacji dla naszych Klientów?

Znajdujesz płaszczyznę do współpracy naszych firm?

Chętnie zapoznamy się z Twoją propozycją!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!
Krzysztof Wawrowski
e-mail: krzysztof@e-file.pl
mobile: 799 100 899

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję