e-Deklaracje podatkowe możesz przekazać bezpośrednio z Programu e-pity® za pomocą środków komunikacji elektronicznej na serwery Ministerstwa Finansów (e-deklaracje.gov.pl). Program e‑pity® obsługuje wysyłkę wszystkich aktualnych e-PIT'ów i to zarówno podpisywanych kwalifikowanym podpisem, jak i przy wykorzystaniu danych autoryzacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Korzystając z programu e-pity® możesz wysłać następujące e-Deklaracje PIT 2022PIT 37 onlinePIT 36 online i 36L onlinePIT 38 onlinePIT 39 onlinePIT 28 online, PIT-16 i 16A, PIT-19A z załącznikami oraz ZAP-3 i NIP-7.

NOWOŚĆ - łatwy i szybki import danych z programu e-Deklaracje desktop!

W Programie e-pity desktop, (zainstalowanym na komputerze) istnieje możliwość zapisania do Aktówki danych podatnika z programu Ministerstwa Finansów e-Deklaracje Desktop w tym kwoty dochodu z PIT za 2021. Na starcie Programu e-pity desktop zostanie wyświetlony komunikat, umożliwiający automatyczne wczytanie i zapisanie danych do Aktówki. Jeśli chciałbyś zaimportować dane ręcznie, możesz to zrobić, wybierając w zakładce Plik->Importuj dane->Importuj dane z programu i wybrać opcję przy ikonie programu e-Deklaracje Desktop.

Wysyłka e-deklaracje = szybszy zwrot podatku :)

Wysyłając e-deklarację możesz otrzymać zwrot z e-PIT już w ciągu 45 dni. W e-pity PIT 2023 wyślesz także szybko i bezpiecznie e-deklaracje z wersji mobilnej programu e-pity®, prosto z Twojego telefonu komórkowego lub tabletu. Przekazanie deklaracji w tradycyjnej wersji papierowej to zwrot w dwa razy dłuższym terminie aż do 3 miesięcy.

Od 15 lutego 2023 na Portalu Podatkowym (podatki.gov.pl), czeka dla Ciebie przygotowany i rozliczony Twój e-PIT (wyłącznie PIT 37 i PIT 38) - przeczytaj koniecznie dlaczego warto sprawdzić lub samodzielnie rozliczyć Twój e-PIT. Sprawdź z jakich usług e-Urząd Skarbowy będziesz mógł korzystać w przyszłości.

 Uwaga e-Deklaracje Płatników PIT - termin tylko do końca stycznia

Zatrudniałeś w 2022 roku pracowników? W terminie już do 31.01.2023 roku, musisz wysłać e-Deklaracje PIT 11 i PIT 4R, nie ma już możliwości składania deklaracji na papierze! W programie e-pity® Płatnika wystawisz, wyślesz e-deklaracje oraz dostarczysz PITy do pracowników także elektronicznie.

e-Deklaracje w Programie e-pity®

Użytkownicy naszej aplikacji przesłali już skutecznie ponad 37 000 000 e-deklaracji. Przed wysyłką program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. Pozwala także na śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail. W przypadku wysyłki e-deklaracji z programu e-pity® otrzymujesz także informacje o znaczeniu danego kodu błędu weryfikacji systemu e-Deklaracje. Więcej informacji o UPO na www.upo.info.pl.

Szukasz "Szybkiego PIT-a" - program do e-deklaracji wybierz Program e-pity i wysyłaj wygodnie e-deklaracje odbierając UPO na adres e-mail. Jeżeli szukasz programu do e-deklaracji takich jak VAT-7, CIT-8, PCC-3 JPK_VAT oraz nowość JPK_V7 sprawdź naszą aplikację fillup formalności wypełnione.

Program e-pity® desktop wykonany jest w technologii Adobe Flash/Flex, którą stosowano także w aplikacji e-Deklaracje Desktop autorstwa Ministerstwa Finansów.

Program e-pity® zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne) oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację.

Z Programem e-pity® nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a za 2022 rok szybko i bezpiecznie oraz wyślesz pity online przez internet. Możesz skorzystać także z naszych poradników w dziale ABC podatki lub pobrać darmowy e-book

e-Deklaracje w e-pity Po prostu

Program e-pity
  • Bez instalacji dodatkowej wtyczki (plugin)
  • Prosty kreator lub aktywne deklaracje
  • Portal Podatkowy Twój e-PIT, wczytanie i sprawdzenie danych
  • Automatyczny weryfikator e-deklaracji i UPO na e-mail
  • Twoje dane program przepisze z lat ubiegłych
  • Za darmo także do użytku komercyjnego 
  • Ponad 30 000 000 pobrań programu

Opinie użytkowników

Program bardzo przydatny ;) PIT rozliczy nawet kompletny laik. Polecam

shinmyou 2023-03-31

Najlepszy program rozliczeniowy w Polsce!

Krystyna 2023-03-31

wspaniały program, od lat rozliczam pity

Aleksandra 2023-03-31

Szybko, sprawnie, bezstresowo i bez marnowania papieru. Same plusy

Edward 2023-03-31

Przejrzysty i czytelny program do wypełniania deklaracji podatkowej.

Anna 2023-03-30

Korzystam kolejny rok z programu i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie napotkałam na żaden problem.

Agnieszka 2023-03-30

Polecam wygodnie 👌👍

Szymon 2023-03-30

Najlepszy program do rozliczania PITów.

A 2023-03-30

Bardzo łatwo i szybko. Polecam!

Yuriy 2023-03-30

Polecam program łatwy i szybko można się rozliczyć , sama korzystam z rozliczenia już któryś rok i jestem bardzo zadowolona

Grażyna 2023-03-29

Super🙂🙃, bardzo zrozumiale i łatwe do wypełnienia. Dziękuję i pozdrawiam 😉

Wioletta 2023-03-29

Proste i zrozumiała deklaracja do samodzielnego wypełnienia

Artur 2023-03-29

Najlepszy!

Monika 2023-03-29

Super, wygodniusio

Mirella 2023-03-28

Świetny program. Polecam

Beata 2023-03-28

Najlepsza aplikacja jaką znam. Polecam

Nathalie 2023-03-28
Wspieramy OPP
Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję