z dnia: 2023-11-21

Już jest! Najnowsza wersja Programu e-pity z Symulatorem rozliczenia podatku PIT za 2023 r.

Symulator rozliczenia PIT - co to takiego?
Program e-pity uwzględnia wszystkie zmiany podatkowe za 2023 r. i już dzisiaj masz możliwość sprawdzenia jak będzie wyglądało Twoje rozliczenie w 2024 r. Wprowadź do kreatora wszystkie dane o przychodach, kosztach, składkach oraz ulgach i zrób symulację Twojego PITa. Jeśli zrobisz to teraz nadal masz szansę wpłynąć na kształt Twojej deklaracji PIT i sprawić, że Twój zwrot podatku będzie wyższy lub podatek, które będziesz musiał zapłacić będzie zdecydowanie niższy.

Sprawdź 26 sposobów na obniżenie podatku

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity®
Nie musisz znać się na PIT'ach i zmianach podatkowych. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i kwotą wolną od podatku. Zadbaj o najwyższy i najszybszy zwrot podatku z PIT do 45 dni.
Po prostu oblicz Twój e-PIT w Programie e-pity 2023 i wyślij PIT online

Zmiany w podatku dochodowym PIT objęły między innymi ulgi i odliczenia, którym warto przyjrzeć się bliżej. Poza dobrze znanymi ulgami, takimi jak ulga prorodzinna, termomodernizacyjna czy rehabilitacyjna w rozliczeniach PIT za 2023 r. pojawiły się nowe limity odliczeń.

Sprawdź wszystkie zmiany w PIT 2023/2024 oraz nowe ulgi i odliczenia

Pamiętaj!
Rozliczając za 2023 rok deklarację PIT-28, PIT-36 lub PIT-36L z działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej, również nie obejmie Cię usługa Twój e-PIT Ministerstwa Finansów - swoją deklarację musisz rozliczyć samodzielnie.

Już teraz pobierz najnowszą wersję Programu e-pity Symulator rozliczenia podatku za 2023 r!

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: