z dnia: 2024-01-23

Z wielką radością, jak co roku, oddajemy w ręce naszych użytkowników narzędzie, dzięki któremu obowiązek rozliczenia podatkowego staje się łatwy i szybki.

Program e‑pity® 2023 uwzględnia wszystkie najważniejsze zmiany w PIT za 2023 rok. Zawiera aktualną kwotę wolną od podatku, obowiązującą w 2023 r. skalę podatkową i koszty uzyskania przychodów PIT za 2023.

W aplikacji są również zastosowane wszystkie ulgi, takie jak: ulga rehabilitacyjna, ulga abolicyjna dla pracujących za granicą, ulga dla młodych, ulga prorodzinna, darowizny, oraz ulgi takie jak: ulga 4+, ulga na powrót lub zmianę rezydencji podatkowej, ulga dla seniorów, ulga na terminal płatniczy, ulga na robotyzację, na ulga na składki na związki zawodowe, ulga na ekspansję.

Od 1 stycznia 2024 r. do rozliczeń rocznych PIT za 2023 rok należy zastosować nowe obowiązujące wersje e-deklaracji i druków: PIT-37 online, PIT-36 online, PIT-36L online, PIT-28 online, PIT-38 online, PIT-39 online wraz z załącznikami PIT/B, PIT/BR, PIT/IP, PIT/MIT, PIT/PM, PIT/NZI, PIT/DS, PIT/D, PIT/M, PIT-2K, PIT/O, PIT/SE, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/B. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: DSF-1, PIT-RB/PIT-RBS, PIT-2, PIT-NZ i PIT-NZS, PIT-2A, PIT-3, PIT-12, PIT-14, PIT-16A, PIT-19A oraz deklaracje ZAP-3, NIP-7, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, ORD-ZU, druk przelewu/wpłaty online na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych.

Program e‑pity® 2023 daje możliwość wyboru dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, na rzecz której podatnik może przekazać swoje 1,5% podatku. W ramach Akcji e-life, której celem jest wspieranie stowarzyszeń i fundacji z całej Polski, wszystkim OPP działającym non profit, uprawnionym do pozyskiwania 1,5% z podatku dochodowego osób fizycznych, udostępniamy darmowy Program do rozliczeń PIT online, aby pomóc im docierać do swoich darczyńców i sympatyków. Więcej informacji na: https://opp.e-pity.pl/akcja-e-life.

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity®
Nie musisz znać się na PIT'ach i zmianach podatkowych. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i kwotą wolną od podatku. Zadbaj o najwyższy i najszybszy zwrot podatku z PIT do 45 dni.
Po prostu oblicz Twój e-PIT w Programie e-pity 2023 i wyślij PIT online

Program e‑pity Płatnika® dla płatników zaliczek PIT za 2023 rok

W Programie e-pity® Płatnika wygodnie wypełnisz, wydrukujesz lub e-wyślesz wszystkie deklaracje swojej firmy i pracowników za 2023 rok. W wypełnieniu druków PIT-4R, PIT-11 i PIT-8C pomoże wygodny kreator. Dzięki Uniwersalnej Bramce Dokumentów zaoszczędzisz czas i wyślesz PIT-11, PIT-R, PIT-8C zbiorczo.

Pamiętaj! Termin do 31. stycznia 2024 r. - obowiązek wysyłki e-Deklaracji dotyczy wszystkich płatników!

Przy pomocy Programu e‑pity Płatnika® możesz wygodnie spełnić wszystkie obowiązki płatników PIT: wystawić PIT-y > wysłać je elektronicznie do Urzędu Skarbowego > dostarczyć elektronicznie PIT-y do pracowników, korzystając z platformy odbierz-pit.pl.

W aplikacji można rozliczyć za darmo i bez limitu także wszystkie deklaracje roczne pracowników: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39. Dodatkowo na podstawie wystawionej wcześniej deklaracji PIT-11 lub PIT- 8C, można automatycznie jednym kliknięciem wygenerować PIT-a rocznego dla każdego pracownika.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: