Rozlicz PIT teraz - i odbierz e‑booka, z którym odmienisz mieszkanie!

Z wiosną nadchodzi nowa energia i czas zmian w naszych mieszkaniach. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy rozliczą się w Programie e-pity® szczególny prezent - limitowane wydanie e-book’a.

Znajdziecie w nim najlepsze sposoby na to, jak odmienić aranżację swojego wnętrza - praktyczne wskazówki, przegląd top trendów i wzorów, gotowe aranżacje i detale w praktyce. By dostarczyć Wam naprawdę wartościową dawkę inspiracji i wiedzy, zaprosiliśmy do współpracy przy e-book’u trzy specjalistki z branży wnętrzarskiej!

Wyślij PIT teraz - i odbierz prezent!

  1. Rozlicz i wyślij PIT - w wersji Programu e-pity® na komputer (pobierz aktualną wersję) lub e-pity® online (wypełnij online teraz)
  2. Sprawdź skrzynkę pocztową - na podany e-mail wpłynie wiadomość z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru (UPO) oraz linkiem do pobrania e-book’a. Pobierz go w ciągu 3 dni (po upływie tego czasu link wygaśnie).
  3. Pobierz e-book - i zaplanuj nową aranżację mieszkania

Rozliczenie w Programie e-pity® jest proste. Pozwoli Ci sprawdzić ulgi - i zapewnić sobie najkorzystniejszy zwrot podatku. Wyślij PIT już teraz - i otrzymaj zwrot podatku najszybciej, jak to możliwe.

2022-03-28

Nowy ład - zmiany 2022; stawka podatku, odliczanie zdrowotnej, rozliczenie z dzieckiem

Począwszy od 1 lipca 2022 r. spodziewać się należy zmian w treści przepisów o podatku PIT i CIT. Przeczytaj jakie to zmiany.

2022-03-23

Ulga dla klasy średniej we wspólnym opodatkowaniu małżonków

Dowiedz się więcej o rozliczaniu ulgi dla klasy średniej wspólnie z małżonkiem. Zobacz przykłady rozliczeń.

2022-03-22

Import e-Deklaracji do Programu e-pity już możliwy!

System e-Deklaracje - podatki.gov.pl wkrótce przestanie działać. Upewnij się, że zachowasz swoje dane oraz dokumenty importując je do programu e-pity.

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję