Rozlicz PIT teraz - i odbierz e‑booka, z którym odmienisz mieszkanie!

Z wiosną nadchodzi nowa energia i czas zmian w naszych mieszkaniach. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy rozliczą się w Programie e-pity® szczególny prezent - limitowane wydanie e-book’a.

Znajdziecie w nim najlepsze sposoby na to, jak odmienić aranżację swojego wnętrza - praktyczne wskazówki, przegląd top trendów i wzorów, gotowe aranżacje i detale w praktyce. By dostarczyć Wam naprawdę wartościową dawkę inspiracji i wiedzy, zaprosiliśmy do współpracy przy e-book’u trzy specjalistki z branży wnętrzarskiej!

Wyślij PIT teraz - i odbierz prezent!

  1. Rozlicz i wyślij PIT - w wersji Programu e-pity® na komputer (pobierz aktualną wersję) lub e-pity® online (wypełnij online teraz)
  2. Sprawdź skrzynkę pocztową - na podany e-mail wpłynie wiadomość z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru (UPO) oraz linkiem do pobrania e-book’a. Pobierz go w ciągu 3 dni (po upływie tego czasu link wygaśnie).
  3. Pobierz e-book - i zaplanuj nową aranżację mieszkania

Rozliczenie w Programie e-pity® jest proste. Pozwoli Ci sprawdzić ulgi - i zapewnić sobie najkorzystniejszy zwrot podatku. Wyślij PIT już teraz - i otrzymaj zwrot podatku najszybciej, jak to możliwe.

2021-06-15

Nowa ulga w PIT 2021 - za opłaty drogowe

Ministerstwo Finansów wprowadza kolejną ulgę w podatku dochodowym obowiązującą w 2021 r. Tym razem dotyczyć ona będzie podmiotów ponoszących opłaty drogowe.

2021-06-14

Pobór podatku u źródła od wypłat za granicę odsunięty przez kolejny okres 2021 r.

Uciążliwe dla podatników przepisy zmuszające do pobrania podatku PIT lub CIT przez nabywców towarów lub usług zostaną po raz kolejny odsunięte.

2021-06-14

Nowe deklaracje podpiszesz elektronicznie

Rozszerzony zostaje zakres formularzy, które przesłać można elektronicznie, z użyciem podpisów elektronicznych. Zmieniono zasady i nazwy szeregu formularzy wykorzystywanych w postępowaniach akcyzowych.