Rozlicz PIT teraz - i odbierz e‑booka, z którym odmienisz mieszkanie!

Z wiosną nadchodzi nowa energia i czas zmian w naszych mieszkaniach. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy rozliczą się w Programie e-pity® szczególny prezent - limitowane wydanie e-book’a.

Znajdziecie w nim najlepsze sposoby na to, jak odmienić aranżację swojego wnętrza - praktyczne wskazówki, przegląd top trendów i wzorów, gotowe aranżacje i detale w praktyce. By dostarczyć Wam naprawdę wartościową dawkę inspiracji i wiedzy, zaprosiliśmy do współpracy przy e-book’u trzy specjalistki z branży wnętrzarskiej!

Wyślij PIT teraz - i odbierz prezent!

  1. Rozlicz i wyślij PIT - w wersji Programu e-pity® na komputer (pobierz aktualną wersję) lub e-pity® online (wypełnij online teraz)
  2. Sprawdź skrzynkę pocztową - na podany e-mail wpłynie wiadomość z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru (UPO) oraz linkiem do pobrania e-book’a. Pobierz go w ciągu 3 dni (po upływie tego czasu link wygaśnie).
  3. Pobierz e-book - i zaplanuj nową aranżację mieszkania

Rozliczenie w Programie e-pity® jest proste. Pozwoli Ci sprawdzić ulgi - i zapewnić sobie najkorzystniejszy zwrot podatku. Wyślij PIT już teraz - i otrzymaj zwrot podatku najszybciej, jak to możliwe.

2022-01-21

Zbliża się termin na PIT-11

Koniec stycznia zbliża się wielkimi krokami, warto więc sprawdzić, jakie ciążą na nas obowiązki oraz czy jesteśmy do tego przygotowani.

2022-01-05

Nowy Ład: przesunięcie zmian w limitach

Nastąpiło przesunięcie zapowiadanych zmian w sprawie limitów płatności bezgotówkowych z 15.000 do 8.000 PLN.

2021-12-21

Wcześniejsza zapłata składki zdrowotnej pozwoli na oszczędności

Opłać składkę zdrowotną za grudzień jeszcze przed końcem roku, aby móc odliczyć ją od podatku w PIT za 2021.

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję