Rozlicz PIT teraz - i odbierz e‑booka, z którym odmienisz mieszkanie!

Z wiosną nadchodzi nowa energia i czas zmian w naszych mieszkaniach. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy rozliczą się w Programie e-pity® szczególny prezent - limitowane wydanie e-book’a.

Znajdziecie w nim najlepsze sposoby na to, jak odmienić aranżację swojego wnętrza - praktyczne wskazówki, przegląd top trendów i wzorów, gotowe aranżacje i detale w praktyce. By dostarczyć Wam naprawdę wartościową dawkę inspiracji i wiedzy, zaprosiliśmy do współpracy przy e-book’u trzy specjalistki z branży wnętrzarskiej!

Wyślij PIT teraz - i odbierz prezent!

  1. Rozlicz i wyślij PIT - w wersji Programu e-pity® na komputer (pobierz aktualną wersję) lub e-pity® online (wypełnij online teraz)
  2. Sprawdź skrzynkę pocztową - na podany e-mail wpłynie wiadomość z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru (UPO) oraz linkiem do pobrania e-book’a. Pobierz go w ciągu 3 dni (po upływie tego czasu link wygaśnie).
  3. Pobierz e-book - i zaplanuj nową aranżację mieszkania

Rozliczenie w Programie e-pity® jest proste. Pozwoli Ci sprawdzić ulgi - i zapewnić sobie najkorzystniejszy zwrot podatku. Wyślij PIT już teraz - i otrzymaj zwrot podatku najszybciej, jak to możliwe.

2021-04-13

Odliczenie proporcjonalne zamiast zwolnienia podatkowego - lista krajów

Nowe kraje, z których zarobki będą rozliczane w PIT w 2021 r. w sposób mniej korzystny niż do tej pory.

2021-03-30

IFT-2R w 2021 roku a przedsiębiorcy z PIT-36, PIT36L i PIT-28

Kto i w jakim terminie powinien złożyć informację IFT-2R? Reklamy google, FB, Instagram, licencje do programów komputerowych, usługi chmury a IFT-2R.

2021-03-29

Ryczałtowe koszty podwyższone a praca zdalna w okresie pandemii

Czy ryczałtowe koszty podwyższone można deklarować, kiedy pracownicy pracują zdalnie? Sprawdź jak się rozliczać w czasie pandemii COVID.