z dnia: 2021-03-08

Program e‑pity® 2023 umożliwia wszytanie Twojego e-PIT, czyli wstępnie przygotowanej deklaracji PIT przez Ministerstwo Finansów.

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity®
Nie musisz znać się na PIT'ach i zmianach podatkowych. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i kwotą wolną od podatku. Zadbaj o najwyższy i najszybszy zwrot podatku z PIT do 45 dni.
Po prostu oblicz Twój e-PIT w Programie e-pity 2023 i wyślij PIT online

To, oznacza, że powinieneś sprawdzić czy w przygotowanej e-deklaracji zostały ujęte wszystkie Twoje przychody, koszty, zaliczki oraz ulgi i odliczenia. W przypadku PIT-37 sprawdź, czy obejmuje on wszystkie Twoje przychody oraz czy odpowiednio naliczone są koszty uzyskania - szczególnie dla umów o pracę, zleceń, umów o dzieło, czy twórców z 50 % kosztami uzyskania przychodów. Sprawdź też jak została rozliczona Twoja ulga prorodzinna oraz czy w przygotowanym PIT wykorzystasz wszystkie przysługujące Ci ulgi i odliczenia, w tym ulga termomodernizacyjna - ocieplenie domu. Pomagałeś w walce z pandemią COVID-19? W rozliczeniu za 2020 rok skorzystać można między innymi z odliczenia nowych darowizn na walkę z COVID, darowizn w formie laptopów i tabletów na rzecz organów prowadzących jednostki oświatowe, darowizny osocza i krwi. Wszystkie te elementy mają wpływ na ostateczną poprawność wyliczenia wysokości Twojego podatku, a także wysokości ewentualnego zwrotu z PIT lub kwoty do zapłaty podatku

Sprawdź wszystkie powody, dla których warto sprawdzić Twój e-PIT przed jego automatycznym zatwierdzeniem w dniu 30. kwietnia 2021 r.

Pamiętaj, że w usłudze Twój e-PIT nie rozliczysz wszystkich rodzajów PITów. Wszystkie natomiast możesz łatwo i szybko wypełnić w Programie e-pity!  

Poza najpopularniejszymi formularzami jak: PIT-37 online, PIT-36 online, PIT-36L online, PIT-28 online, PIT-38 online, PIT-39 online, PIT/B, PIT/BR, PIT/TP, PIT/IP, PIT/MIT, PIT/PM, PIT/NZI, DSF-1, PIT/DS, PIT/D, PIT/M, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A, PIT-19A, PIT-3, PIT-12, PIT- 14, PIT-36S, PIT-36LS, PIT-28S oraz deklaracje PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, SSE-R, ORD-ZU, druk przelewu/wpłaty online na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych. W bazie formularzy Programu e-pity® znajdziesz też oświadczenie emeryta PIT-OP. W aktualnym Programie e-pity®, zmieniając rok podatkowy rozliczysz też PITy i korekty za 2019, 2018, 2017, 2016 i 2015 rok podatkowy.

Dla każdego użytkownika, który rozliczy i wyśle swoją e-deklarację w Programie e-pity przygotowaliśmy niezwykły prezent! Darmowy e-book “Zwrot na dom” został przygotowany we współpracy z blogerami, zajmującymi się na co dzień aranżacją wnętrz.

Badania pokazują, że zwrot podatku najczęściej zostaje przeznaczony na remont domu lub mieszkania. Czas pandemii dodatkowo sprzyja temu, aby na nowo zaplanować swoją domową przestrzeń. Wykorzystaliśmy wszystkie te informacje, aby przygotować opracowanie, dzięki któremu wprowadzając małe zmiany można osiągnąć efekt wow! Dostęp do e-booka otrzyma każdy użytkownik wraz z UPO (Urzędowym poświadczeniem odbioru) przesłanym na podany adres e-mail po rozliczeniu i wysłaniu swojej deklaracji

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: