Najlepszy sposób na PIT 2017 online przez internet

Zobacz, jak Program e-pity krok po kroku pomaga wypełnić deklarację podatkową i wysłać PIT 2017 online przez internet. Wybiera właściwy formularz (PIT-36, PIT-37, inny), potrzebne dokumenty, wylicza podatek i wysyła PIT do Urzędu Skarbowego on-line.
Zobacz krótki film, jak wystawić PIT w 5 minut. 

Z Programem e-pity online nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a za 2017 rok szybko i bezpiecznie - przez internet. Możesz skorzystać także z naszych poradników w dziale ABC podatki lub pobrać darmowy e-book.

Program e-pity 2017 pozwala na wypełnianie ponad 30 deklaracji PIT 2017 online, czyli największej liczby spośród wszystkich aplikacji do PIT-ów dostępnych na rynku. Poza najpopularniejszymi formularzami jak: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-38, PIT-39, PIT/B, PIT/BR, PIT/TP, PIT/DS, PIT/D, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A i 16Z, PIT-19A, PIT-23, PIT-3, PIT-6, PIT-12, PIT- 14 oraz deklaracje PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, CFR-1, SSE-R, druk przelewu/wpłaty na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych. W bazie formularzy programu e-pity znajdziesz też: PIT-WZ wniosek o sporządzenie PIT przez urząd skarbowy oraz oświadczenie emeryta PIT-OP.

Zatrudniałeś w 2017 roku pracowników? Szukasz programu do PIT-11, PIT-8C i PIT-4R? PITy płatnika za 2017 rok wystawisz, wyślesz e-deklaracje oraz dostarczysz do pracowników elektronicznie w Programie e-pity Płatnika.

Nowość w e-pity! Szacujemy przybliżony termin zwrotu podatku. 

W tym roku w programie nie tylko wygodnie wypełnisz i wyślesz e-deklarację prosto do urzędu skarbowego, ale także… oszacujesz swój przybliżony termin zwrotu! Przy okazji zeszłorocznych rozliczeń, marka e-pity przeprowadziła sondaż, w którym 24 940 podatników odpowiedziało na pytanie o długość oczekiwania na zwrot podatku z PIT w swoim urzędzie skarbowym. Dane te pozwoliły oszacować przybliżony termin zwrotu podatku w tym roku – i opracować rankingi dla poszczególnych miesięcy, miast i urzędów. Teraz w trakcie wypełniania PIT-a w zaktualizowanej wersji programu e-pity, aplikacja oszacuje przybliżoną datę także Twojego zwrotu!

 Rozlicz się już teraz sprawdź termin zwrotu w swoim urzędzie i wyślij Twój PIT online >>

Dlaczego warto wypełnić PITy 2017 on-line przez przeglądarkę www

 • nie musisz pobierać pliku ani instalować programu na komputerze, a możesz skorzystać ze wszystkich funkcjonalności wersji EXE,
 • możesz uruchomić e-pity 2017 on-line przez internet na każdym systemie (Windows, Mac OS X, Linux: Red Hat, openSUSE, UBuntu, Unix: Solaris 10),
 • w wersji on-line możesz korzystać z najpopularniejszych przeglądarek internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome),
 • wersja PIT 2017 e-pity on-line przez internet, nie wymaga aktualizacji.

e-pity - najlepszy sposób na bezstresowe rozliczenie PIT-a

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. Twoje dane są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze. Nie przechowujemy ich na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je samodzielnie zapisać w Google Drive. Transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

Archiwum e-deklaracji na Dysku e-pity

Automatyczna archiwizacja deklaracji PIT i dokumentów UPO jest teraz możliwa dzięki nowej, darmowej usłudze Dysku e-pity. Użytkownicy Programu e-pity (w wersji online oraz desktop) mogą za pośrednictwem aplikacji zarejestrować się na Dysku e-pity – i zabezpieczyć swoje dane na chronionych serwerach, na wypadek reinstalacji systemu czy wymiany komputera. Dodatkową korzyścią rozwiązania jest stały dostęp do swoich informacji z dowolnego urządzenia oraz ułatwienia przy rozliczeniu podatkowym.

Pozytywna opinia księgowych

Poprawność programu e-pity oraz jego zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (najstarsza - ponad 100 lat tradycji - i największa polska organizacja skupiająca księgowych). Poprawność i użyteczność programu potwierdzają także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od 8 lat korzystają z aplikacji e-pity wypełniając deklarację swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Możesz wczytać - Wstępnie Wypełniony PIT - PFR

W połowie marca Ministerstwo Finansów udostępnia wszystkim podatnikom, którzy otrzymali PIT-11, PIT-8C, PIT-R, PIT-40A/11A możliwość pobrania z Portalu Podatnika - Wstępnie Wypełnionej deklaracji PIT-37 lub PIT-38 w skrócie PFR (z angielskiego Pre- Filed tax Return). Aplikacja e-pity, stanowi pewnego rodzaju „nakładkę” na usługę przygotowaną przez Ministerstwo, dodaje do niej praktyczne funkcjonalności i otwiera ją na podatników składających także inne deklaracje np. PIT-36. Program e-pity umożliwia bezpieczne pobranie danych PFR z Portalu Podatkowego, pozwala uzupełnić je o kwoty przychodów z innych źródeł oraz modyfikować koszty. Aplikacja zadba także o to, by podatnik nie zapomniał o przysługujących mu ulgach i odliczeniach. Użytkownicy e-pity pobrali już ponad 450.000 wstępnie przygotowanych PIT-ów.

Możesz wysyłać e-Deklaracje

Program e-pity 2017 obsługuje wysyłkę wszystkich dostępnych PIT-ów przez internet do systemu e-Deklaracje.gov.pl i to zarówno podpisanych kwalifikowanym podpisem, jak i przy wykorzystaniu danych weryfikacyjnych bez konieczności użycia e-podpisu. Przed wysyłką program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. Umożliwia także śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail. Użytkownicy naszej aplikacji przesłali już skutecznie ponad 6 500 000 e-deklaracji.
Nowość: e-deklarację PIT-37 wyślesz także szybko i bezpiecznie z wersji mobilnej e-pity, prosto z Twojego telefonu komórkowego lub tabletu.

e-Pisma do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce

Program e-pity 2017 pozwala także na elektroniczną wysyłkę pism, wniosków i podań do wszystkich urzędów skarbowych w Polsce. W aplikacji znajdziesz gotowe wzory najpopularniejszych pism, m.in. wnioski o zaliczenie nadpłaty podatku, zwrot nadpłaty, rozłożenie podatku na raty czy odroczenie płatności. Program automatycznie wypełni pismo Twoimi danymi, a Ty bez wychodzenia z domu wyślesz swoją e-korespondencję na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą właściwego urzędu skarbowego, wybierając go z listy. Aplikacja umożliwia także e-wysłanie do urzędu własnych dokumentów załączanych z komputera w formie plików *doc, *pdf-a lub za pomocą skanu.

Program e-pity najlepszy w Polsce

Program e-pity został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”. Potwierdzeniem przyznanej nagrody są tysiące pozytywnych opinii, wysokie oceny partnerów oraz branżowych blogerów. A przede wszystkim ponad 20 milionów zadowolonych klientów. Program e-pity jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje 5 systemów operacyjnych i rozlicza największą liczbę deklaracji. Skalę działania najlepiej obrazuje fakt z 27 kwietnia 2017 roku, kiedy to system e-pity jednej doby rozliczył ponad 90 000 deklaracji, każdej jednej minuty wypełniano 62 PITy - 1 PIT na sekundę.

PITy 2017 w e-pity Po prostu

 • Weryfikacja poprawności
 • Wczytanie PFR (wstępnie wypełniony PIT)
 • Prosty kreator lub aktywne deklaracje
 • Twoje dane program przepisze z lat ubiegłych
 • Sam decydujesz o 1% - otwarta lista OPP
 • Za darmo także komercyjnie 
 • Ponad 20.000.000 pobrań programu


Opinie użytkowników

Super! W ciągu kilku minut rozliczyłam się bez problemów. Prosty, przejrzysty i jasny program. Podobało mi się to, że mogłam wpisać wybraną organizację pożytku publicznego, a nie koniecznie z listy. Polecam!

5 Elżbieta, 2018-04-15

Doskonały program - prowadzi za rękę przez wszystkie etapy rozliczenia i jest bardzo prosty w obsłudze, a ponadto wyróżnia go duża liczba funkcji dodatkowych. No i samemu można wybrać OPP :D POLECAM

5 Marek, 2018-04-14

Bardzo dobry program, przejrzysty ,łatwy w obsłudze, czysta przyjemność wypełniania. Zdecydowanie lepszy od innych tego typu programów. Nawet osoba słabo orientująca się w temacie poradzi sobie. POLECAM.

5 Jerzy, 2018-04-13

Używałem pierwszy raz, jestem mile zaskoczony łatwością obsługi i przejrzystością całego programu!. Od dzisiaj będe rozliczał PiT-y tylko z tym programem.

5 Kamil, 2018-04-12

W tym roku po raz pierwszy odważyłam się sama rozliczyć PIT (cyfry i tabelki mnie stresują ;) ). Spodziewałam się trudności, a poszło bardzo sprawnie :) Bardzo intuicyjny program! Jeśli sama nic nie namieszałam, to na pewno kolejne PITy będę rozliczać z e-pitami :)

5 Monika, 2018-04-12

Jestem bardzo zadowolony z programu i jego umiejętności. Będę z niego korzystał w następnych latach. Polecam, nie trzeba być księgowym ani informatykiem, program poprowadzi sam.

5 Zenon, 2018-04-11

Korzystam z tego programu już od pewnego czasu. PIT-y wypełniam sobie, jak i rodzinie czy nawet znajomym.
Czysta przyjemność. Wszystko przejrzyste. Na prawdę polecam zainstalować. Zwrot otrzymałem bodaj po nieco ponad dwóch tygodniach od wysłania go elektronicznie do US Warszawa-Praga. Przejrzyste menu, łatwo sprawdzić dokumenty sprzed lat. Program zapamiętuje wszelkie wpisane dane, które z łatwością w dowolnym czasie możemy edytować. Ja pozostanę z Wami e-pity.

5 Leszek, 2018-04-10

Rok 2017 jest kolejnym rokiem z e-pitami i pracuje się nam razem bardzo dobrze

4 Maria, 2018-04-09

Program jest profesjonalnie dopracowany.Nie stresuję się gdy wpisuję swoje dane,są właściwie przeliczane.Kwoty odliczeń są prawdziwe.Oszczędność czasu.Program podpowiada co teraz należy zrobić i gdzie wpisać.Dla mnie bomba.Od dziś mogę to robić dla innych i mieć z tego dodatkowe pieniążki. Polecam

4 Danuta, 2018-04-09

Prosty, szybki, konkretny :) bardzo polecam!

5 Renata, 2018-04-08

Po raz pierwszy, ale na pewno nie po raz ostatni rozliczam się z e-pity. Polecam!

5 Urszula, 2018-04-07

Prosty i intuicyjny w obsłudze. Można podać swoją OPP. Przypuszczalnie jest to jeden z lepszych, programów tego typu na rynku.

4 Marcin, 2018-04-06

Świetny program zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Od 2 lat z niego korzystam rozliczając nie tylko siebie, ale i bliskich. Dodatkowym atutem programu jest składanie e-deklaracji.
W związku z tym, że jednemu użytkownikowi program się zawiesił, sugerowałbym dodanie opcji autozapisu przy kolejnych edycjach tego programu.

5 Jan, 2018-04-06

Bardzo prosta i szybka, intelektualna w obsłudze. Korzystam już trzeci rok - i ona spełnia moje oczekiwania. Także wypełniałem w nej rozliczenia dla kolegów z pracy - i wszyscy byli dobrze rozliczone, oraz robiłem korektę zeznania. Odrazu miałem ją na telefonie, a pózdnej - na komputerze. Działa wszędzie dobrze. I odrazu wiesz ile masz do zwrotu lub nadpłatę ( jaki masz ulgi do zwrotu podatku: na dzieci, internet itp.) Bardzo polecam.

5 Dmitrij, 2018-04-05

Program jest debesciak :) już chyba z 8 rok z niego korzystam. POLECAM WSZYTKIM

5 Jarosław, 2018-04-05

Informacje dotyczące plików cookies:

Nasz serwis korzysta z plików cookies i innych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies i Innych Technologii. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.