Usługa Ministerstwa Finansów "Twój e-PIT" jest już dostępna w Program e‑pity® 2021. Możesz wczytać swoją wstępnie przygotowana deklarację w naszym programie, sprawdzić i uzupełnić o brakujące dane lub zatwierdzić.

Zwróć szczególną uwagę na:

Suma wszystkich tych elementów mają wpływ na ostateczną poprawność wyliczenia wysokości Twojego podatku, a także wysokości ewentualnego zwrotu z PIT lub kwoty do zapłaty podatku.

Wszystkie powody, dla których warto sprawdzić "Twój e-PIT" znajdziesz tutaj: https://www.e-pity.pl/twoj-e-pit/dlaczego-warto-sprawdzic-rozliczyc-twoj-epit/

Ministerialna usługa "Twój e-PIT" dotyczy tylko kilku PITów i nie dotyczy podatników prowadzących działalność gospodarczą.

W Programie e-pity wypełnisz wszystkie PITy, łatwo i szybko oraz przekażesz swój 1% dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego! Więcej informacji na: https://opp.e-pity.pl/akcja-e-life.

Wspieramy OPP
Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję