W każdej chwili możesz zrezygnować z używania Programu e-pity i go odinstalować. Pamiętaj, że jest to proces nieodwracalny, który spowoduje usunięcie wszystkich dotychczas wprowadzonych danych, zarówno z wypełnionych i zapisanych przez Ciebie deklaracji jak i z Aktówki.

Aby odinstalować program należy z poziomu menu Start kliknąć na Wszystkie programy, odszukać katalog e-pity, a następnie kliknąć w ikonę odinstaluj e-pity. Klikając w kolejnych etapach Dalej przeprowadzi się operację odinstalowania programu. O jej powodzeniu zostaniemy na końcu poinformowani odpowiednim komunikatem.

Nastąpi deinstalacja programu, jednak ze względu na pomyłkowe usunięcie programu dane pozostaną na dysku.


Jeżeli chciałbyś usunąć definitywnie wszystkie dane, możesz tego dokonać, przenosząc do kosza cały katalog e-pity, który znajduje się w katalogu dokumentów użytkownika/efile/e-pity

np. na Windows 7/8/10/Vista:
C:/Users[user]/Documents/efile/e-pity

na Windows XP:
C:/Documents and settings[user]/Moje dokumenty/efile/e-pity

na Mac:
/Users/[user]/Documents/efile/e-pity

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję