Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem instalacji pozamykać wszystkie uruchomione programy. Zapewni to pełną poprawność procesu instalacji i zapobiegnie ewentualnym błędom lub przerywaniu procesu instalacji.

  1. Po uruchomieniu aplikacji otwiera się okno 'Kreator instalacji programu e-pity'.
    Kliknij w przycisk 'Dalej', aby kontynuować proces instalowania e-pity. Następnie zaakceptuj warunki umowy i kliknij 'Dalej'.
  2. Następnie wybierz docelową lokalizację programu. Kreator sam podaje domyślną lokalizację, którą możesz zmienić naciskając przycisk Przeglądaj. Wówczas otworzy się okienko z folderami Twojego komputera, spośród których - klikając w wybrany folder - wybierasz ten, w którym ma zostać zapisany program e-pity. Po dokonanym wyborze kliknij w Dalej i przejdź do kolejnego etapu. Zalecamy instalację w domyślnym katalogu, który się wyświetla.
  3. Rozpocznie się proces instalacji i jednocześnie pojawi się pasek wyświetlający jej postęp w procentach. Program powinien zainstalować się szybko: maksymalnie do kilku minut. Na zakończenie instalacji otworzy się okno startowe programu e-pity.
  4. Abyś nie musiał wpisywać danych osobowych, program wykryje na Twoim komputerze bazy najpopularniejszych programów finansowo-księgowych takie jak: Płatnik, e-Deklaracje, Optima, IPS czy poprzednie wersje programu e-pity, z których możesz wczytać, zaimportować dane osób i firm.

Program e-pity został zainstalowany pomyślnie. Teraz możesz rozpocząć wypełnianie deklaracji PIT. W tym celu polecamy zapoznanie się z pozostałymi zakładkami Pomoc do e-pity. W przypadku wystąpienia problemów w trakcie instalacji lub użytkowania programu, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną: tel.: 61 307 17 77 lub e-mail: serwis@e-pity.pl

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: