e-pity online i wersja mobilna
Żeby zarejestrować się w usłudze Dysk e-pity należy wybrać z lewego menu:
Dysk e-pity → Zarejestruj się

Chcąc zacząć korzystać z Dysku e-pity i zarejestrować konto należy kliknąć ikonę chmurki (1), która znajduje się w prawym górnym rogu programu (jeżeli nie widzisz tej ikony upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję programu o numerze 9.3 lub wyższym), a następnie kliknąć w przycisk "Zarejestruj" (2).

Porada
Hasło powinno zawierać minimum osiem znaków, w tym wielkie i małe litery,
cyfry oraz znaki specjalne (np. ! @ #).

Należy wpisać wymagane dane (3) oraz po zapoznaniu się z regulaminem, zaakceptować wymagane zgody (5). Po kliknięciu przycisku "Podpowiedz bezpieczne hasło" (4) pola "Hasło" oraz "Powtórz hasło" zostaną wypełnione losowym hasłem (spełniającym wymagania bezpieczeństwa) oraz wyświetli się okienko z tym hasłem. Zapamiętaj lub zapisz w bezpiecznym miejscu to hasło, będzie ono wymagane przy logowaniu.

Po kliknięciu przycisku "Zarejestruj" zostanie do Ciebie wysłany mail z linkiem do aktywacji konta. Należy zalogować się na swoją pocztę e-mail, odszukać wiadomość o aktywacji konta na Dysku e-pity i kliknąć przycisk "Aktywuj konto" (6). Jeżeli po kliknięciu przycisku nic się nie stanie można skopiować link (7) widoczny w dole wiadomości i wkleić go do paska adresu w oknie przeglądarki, a następnie zatwierdzić klawiszem enter.

Porada
Jeżeli nie możesz znaleźć wiadomości, poszukaj w katalogu SPAM lub w zakładkach. Niektóre poczty np. onet mają zakładki takie jak "oferty".

Po pozytywnym aktywowaniu konta na Dysku e-pity powinno pojawić się następujące okno:

Jeżeli aktywowałeś konto, a w programie e-pity widnieje jeszcze okno oczekiwania na potwierdzenie rejestracji naciśnij przycisk "Tak" (8), a wówczas zostaniesz zalogowany do swojego Dysku e-pity. Jeżeli nie dostałeś wiadomości e-mail możesz użyć przycisku "Wyślij ponownie" (9), aby ponowić wysyłkę maila z linkiem do aktywacji konta.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: