Oprócz możliwości zapisywania formularzy w programie e-pity, można zapisać deklaracje na dysku komputera do pliku PDF, pliku PDF z e-podpisem lub plik z danymi (XML). Po kliknięciu w "Zapisz" (opcja dostępna z poziomu otwartej deklaracji oraz w zakładce Moje formularze po zaznaczeniu danej deklaracji) otwiera się okno z wyborem katalogu i nazwy pliku. Możesz zmienić katalog i nazwę tego pliku.

Masz także możliwość wysłać deklarację mailem - opcja "Wyślij":

Deklarację można zapisać lub wysłać mailem z poziomu podglądu deklaracji lub z poziomu Moje formularze.

Po kliknięciu na wybrany typ pliku otwiera się okno klienta/programu pocztowego z możliwością wysyłki pliku mailem. Jeśli na komputerze nie jest skonfigurowany klient/program pocztowy, można zmienić ustawienia programu w opcji Plik -> Ustawienia.

Jeśli zaznaczymy opcję "Wysyłaj maile za pomocą aplikacji", program będzie wysyłać maile poprzez serwery firmy e-file.

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję