Wszystkie zapisane deklaracje w programie są dostępne w zakładce Moje formularze. Po wejściu do zakładki Moje formularze, w menu znajdują się główne kategorie formularzy (Wszystkie, e-Deklaracje, ePUAP, Ulubione, Usunięte), wg których możemy sortować deklaracje z listy.
Aby zmodyfikować element listy (zapisaną deklarację), należy najpierw zaznaczyć daną deklarację i kliknąć "Modyfikuj".

Po zaznaczeniu deklaracji mamy dostęp do podstawowych funkcji dotyczących tej deklaracji: możemy ją wysłać elektronicznie do systemu e-Deklaracje, wydrukować, zapisać na dysku, wysłać mailem zmienić wyświetlaną nazwę, usunąć itp.
Na liście formularzy mamy możliwość zaznaczyć i wyeksportować wiele deklaracji jednocześnie.
Na liście możemy też oznaczać deklaracje jako Ulubione - dzięki temu będziemy mieć do nich szybszy dostęp. W celu szybkiego wyszukania deklaracji, można również skorzystać z wyszukiwarki:

Dodatkowo możemy skorzystać z opcji "Ustaw filtry":

Po ustawieniu filtrów zapisujemy zmiany i wypełnione deklaracje przefiltrują się wg wybranych filtrów. Tak ustawiony widok możemy zapisać klikając w opcję "Zapisz ten widok".

Po zapisaniu listy, w lewym menu pojawi się dodatkowa grupa Moje widoki.

Z poziomu zakładki Moje formularze, możemy pogrupować wypełnione deklaracje np. wybierając według symbolu, statusu e-Deklaracji,

Dostępna jest również opcja Ustaw kolumny (w prawym górnym rogu listy). Po kliknięciu w nią pojawia się dodatkowe okno, w którym zaznaczamy te kolumny, które mają się wyświetlać na liście.

 

Wyświetloną listę deklaracji PIT możemy zapisać do pliku PDF lub CSV na dysku naszego komputera, wysłać mailem lub wydrukować.

Z poziomu Moje formularze można również wypełnić deklarację PIT – służy do tego opcja ‘Wystaw PIT’.

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję