z dnia: 2022-11-09

Już jest! Najnowsza wersja  Programu e‑pity® z Symulatorem rozliczenia podatku PIT za 2022 r.

Najlepszy i najprostszy sposób na PIT - Program e-pity®
Nie musisz znać się na PIT'ach i zmianach podatkowych. Oblicz wygodnie wysokość Twojego podatku PIT kompleksowo razem z wszystkimi ulgami, odliczeniami i kwotą wolną od podatku. Zadbaj o najwyższy i najszybszy zwrot podatku z PIT do 45 dni.
Po prostu oblicz Twój e-PIT w Programie e-pity 2023 i wyślij PIT online

Symulator rozliczenia PIT - co to takiego?
Program e-pity uwzględnia wszystkie zmiany podatkowe za 2022 r. i już dzisiaj masz możliwość sprawdzenia jak będzie wyglądało Twoje rozliczenie w 2023 r. Wprowadź do formularza wszystkie dane o przychodach, kosztach, składkach oraz ulgach i zrób symulację Twojego PITa. Jeśli zrobisz to teraz nadal masz szansę wpłynąć na kształt Twojej deklaracji PIT i sprawić, że Twój zwrot podatku będzie wyższy lub podatek, które będziesz musiał zapłacić będzie zdecydowanie niższy.

Sprawdź 31 sposobów na obniżenie podatku

Ostatni rok obfitował w wiele zmian. Nowy Ład, a następnie wprowadzone w połowie roku kolejne zmiany przepisów do niego spowodowały spore zamieszanie. Naszym celem zawsze było ułatwiane rozliczeń, a w tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i jeszcze wcześniej dać możliwość naszym użytkownikom sprawdzenia i zaplanowania przyszłorocznego rozliczenia.
Zmiany w podatku dochodowym PIT objęły również nowe ulgi i odliczenia, którym warto przyjrzeć się bliżej. Poza dobrze znanymi ulgami, takimi jak ulga prorodzinna, termomodernizacyjna czy rehabilitacyjna w rozliczeniach PIT za 2022 r. pojawiły się nowe zwolnienie z podatku do kwoty 85528 zł przychodów (ulga 4+, zwolnienie dla pracujących seniorów oraz ulga na powrót), a także ulga sponsoringowa lub ulga na marketing. Sprawdź, którą z nich możesz zastosować do swojego rozliczenia.

Sprawdź wszystkie zmiany w PIT za 2022 oraz nowe ulgi i odliczenia

Ostatnie tygodnie starego roku to również szansa dla przedsiębiorców, którzy nadal mogą podjąć decyzję o zmianie formy opodatkowania.

 Sprawdź zmiany zasad opodatkowania

Pamiętaj!

Rozliczając za 2022 rok deklarację PIT-28, PIT-36 lub PIT-36L z działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej, również nie obejmie Cię usługa „Twój e-PIT“ Ministerstwa Finansów - swoją deklarację musisz rozliczyć samodzielnie.

 Już teraz pobierz najnowszą wersję Programu e-pity Symulator rozliczenia podatku za 2022 r.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: