Najlepszy Sposób Na Pomaganie

Jesteś OPP?

Wygeneruj bezpłatną wersję programu e‑pity on-line dedykowaną Twojej OPP i zyskaj więcej pomocy z darmowym pakietem promocyjnym e-pity.

Generuj

Generuj

  • stronę WWW Twojej OPP
  • bannery internetowe
  • ulotkę z KRS Twojej OPP
  • aktywne deklaracje PIT w PDF do edycji i wydruku

Dotrzyj do podatników z darmowym pakietem promocyjnym e-pity i opowiedz im, dlaczego warto wesprzeć 1% właśnie Twoją OPP!

Uruchom bieżący monitoring obecności Twojej organizacji na liście OPP uprawnionych do zbiórki 1%.

Skorzystaj z narzędzia do weryfikacji statusu VAT kontrahentów Twojej OPP.

Przekonaj swoich mieszkańców do przekazania 1% lokalnie!

W Twojej gminie na pewno działają Organizacje Pożytku Publicznego, które czynią dużo dobra, wspierając potrzebujących, chorych, ochronę środowiska, wpływając na rozwój lokalnej społeczności. W ramach projektu „Dobro procentuje lokalnie” chcemy dać wszystkim gminom w Polsce możliwość realnego wsparcia OPP działających na ich terenie.

W ramach akcji 1% lokalnie wszystkie gminy otrzymują dedykowaną stronę WWW – za darmo. Z jej pomocą podatnicy mogą wygodnie rozliczyć się i przekazać 1% podatku na rzecz OPP zarejestrowanych na terenie gminy. Wyszukaj stronę swojej gminy – i udostępnij ją mieszkańcom na swojej oficjalnej stronie, portalach społecznościowych, tablicy ogłoszeń czy w mailingu.

Co więcej, pierwszym 500 gminom, które się do nas zgłoszą, udostępnimy specjalną wersję Programu e-pity za 1 zł brutto – w wariancie online oraz instalacyjnym dla systemu MS Windows. Ta edycja oprogramowania, dedykowana konkretnej gminie, pozwoli przekazać 1% wyłącznie OPP zarejestrowanym na danym terenie.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem programu za 1zł – lub masz inne, niestandardowe potrzeby, dotyczące np. udzielenia wsparcia konkretnej OPP jako gmina? Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Możesz również zweryfikować listę OPP zarejestrowanych na terenie Twojej gminy w wyszukiwarce – i sprawdzić, ile pozyskały z tytułu 1% w 2018 roku! Więcej o tym, jak dobro procentowało lokalnie dzięki tegorocznemu rozliczeniu PIT znajdziesz w raporcie specjalnym e-pity "1% podatku z PIT lokalnie".

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Wspieramy OPP

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję