Najlepszy Sposób Na Pomaganie

Jesteś OPP?

Wygeneruj bezpłatną wersję programu e‑pity on-line dedykowaną Twojej OPP i zyskaj więcej pomocy z darmowym pakietem promocyjnym e-pity.

Generuj

Generuj

  • stronę WWW Twojej OPP
  • bannery internetowe
  • ulotkę z KRS Twojej OPP
  • aktywne deklaracje PIT w PDF do edycji i wydruku

Dotrzyj do podatników z darmowym pakietem promocyjnym e-pity i opowiedz im, dlaczego warto wesprzeć 1,5% właśnie Twoją OPP!

Uruchom bieżący monitoring obecności Twojej organizacji na liście OPP uprawnionych do zbiórki 1,5%.

Skorzystaj z narzędzia do weryfikacji statusu VAT kontrahentów Twojej OPP.

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie OPP działają w Twojej okolicy – i ile dobra może przynieść Twój 1,5% przekazany lokalnie?

Możliwe, że w Twoim sąsiedztwie jest OPP, która właśnie teraz działa na rzecz rozwoju lokalnej społeczności – pomaga schronisku dla zwierząt, wspiera ubogie rodziny czy walczy o projekt z budżetu obywatelskiego. Prawdopodobnie należy ona do niewielkich, mało rozpoznawalnych inicjatyw – szczególnie potrzebujących wsparcia.
By ułatwić Ci odszukanie lokalnych OPP i pokazać, ile dobrego może przynieść większe zaangażowanie lokalne, e-pity startują z inicjatywą „Dobro procentuje lokalnie”, będącą rozwinięciem „Akcji e-life”.

Jesteś ciekaw, ile środków z 1,5% zebrały OPP w Twojej okolicy?

W ramach inicjatywy „Dobro procentuje lokalnie” przygotowaliśmy raport specjalny e-pity „1,5% podatku z PIT lokalnie”. Dowiesz się z niego, w których miastach i gminach OPP zebrały najwięcej środków z 1,5% – i ile przekazali mieszkańcy Twojego województwa!
Zobacz, jak Polacy wspierali lokalnie w 2021 roku!

1,5% lokalnie

Jesteś ciekaw, jakie OPP działają w Twojej okolicy?

Jeśli chcesz już teraz poznać inicjatywy działające na terenie Twojej gminy, przejdź do naszej wyszukiwarki lokalnych OPP. To pełna baza wszystkich polskich organizacji pożytku publicznego. Na stronie interesującej Cię gminy znajdziesz również link do Programu e-pity, w którym wygodnie się rozliczysz – przekazując 1,5% podatku z PIT organizacji w danej gminie.

Wspieramy OPP
Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: