Pomóż nam pomagać!

WORLD HEALTHY LIVING FOUNDATION

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: World Healthy Living Foundation

KRS: 0000594691

Wyobraź sobie, że znów jesteś dzieckiem...
Jak się wtedy czułeś? Czy miałeś przestrzeń na wyrażanie siebie bez oceny? Czy towarzyszyła Ci wiara w siebie i swoje możliwości? Czy miałeś odwagę do bycia sobą i sięgałeś po swoje marzenia? Jeśli tak - doskonale! Jeśli nie - jak sądzisz, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś otrzymał tak silny fundament już na starcie?

Przeszłości już nie zmienisz, ale masz ogromny wpływ na przyszłość dzieci w całej Polsce.

Przekazując 1,5% podatku na program Świadomość Procentuje podlewasz nowe młode pokolenie, w którym wzrasta wszystko to, co najlepsze - wiara w siebie i swoje możliwości.

Program Świadomość Procentuje to #WięcejNiżLekcja - wspiera on rozwój psychiczny dzieci i młodzieży i rozbudza potencjał. To zajęcia z takich przedmiotów jak Podstawy poczucia własnej wartości, Język relacji, Zarządzanie marzeniami, czy Nauka o odwadze. A przede wszystkim, ten program to możliwość, by dzieciaki rozwijały w sobie "korzenie pewności siebie", "korzenie akceptacji", czy "korzenie odwagi", które podlewane mogą rozkwitnąć w przyszłości dzieci. I to właśnie my jesteśmy odpowiedzialni, by je podlać.

Dzięki Twojemu 1,5% podatku możemy zorganizować kolejną edycję programu Świadomość Procentuje i dotrzeć do jeszcze większej liczby placówek szkolnych, dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. A tym samym, zapewnić dzieciom narzędzia, dzięki którym wyruszą w piękną podróż, zwaną dorosłością - pełną samoakceptacji, wiary w siebie i swoje marzenia, wdzięczności oraz miłości.

Nasza strona www: https://whlf.eu/?lang=pl

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: