Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny Światło zajmuje się prowadzeniem placówek edukacyjnych: Przedszkole ZIARENKO (od 2010 roku) oraz Szkoła Podstawowa SKAŁA (od 2015 roku). Prowadzimy także zajęcia i warsztaty dla rodziców w ramach Klubu Malucha i Mamy dla najmłodszych dzieci.

Nasze wsparcie w procesie edukacji i wychowania dzieci jest dostępne dla wszystkich rodzin, które identyfikują się z naszym modelem wychowania i kształcenia, bez względu na możliwości finansowe. Dlatego rodzice, przyjmując współodpowiedzialność finansową za edukację dzieci, sami deklarują kwotę czesnego. Aktualnie wspieramy prawie 250 dzieci z blisko 130 rodzin.

Wesprzyj nas swoim 1,5 % podatku, Twoje dobro procentuje!

Przekazując nawet niewielką sumę na naszą działalność, udzielasz realnego wsparcia uczniom Przedszkola ZIARENKO i Szkoły Podstawowej SKAŁA. Pieniądze zostaną przeznaczone na wspieranie rodzin w procesie wychowania oraz zakup pomocy dydaktycznych i sportowych.

Aby przeznaczyć 1,5 % podatku na rzecz naszych placówek należy w zeznaniu podatkowym wpisać:
nazwa OPP: Bielskie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny "Światło"
numer KRS: 0000361743

Nasza strona www: www.szkolaskala.edu.pl

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: