Stowarzyszenie skupia się nie tylko na poszukiwaniach nowych domów dla niechcianych fretek, ale również propaguje wiedzę , leczy, walczy z bezdomnością. Każdy grosz , który wpłynie na nasze konto jest przeznaczony dla fretek. Stowarzyszenie działa wyłącznie w oparciu o wolontariat.

Nasza strona www: fretek.org

Kilka słów o naszej organizacji

Stowarzyszenie Przyjaciół Fretek jest organizacją pozarządową, która zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom - przede wszystkim fretkom - w potrzebie. Pracujemy pro bono w oparciu o wolontariat członków organizacji.

Działamy intensywnie na polu prowadzenia adopcji zwierząt. Pomagamy fretkom, które z różnych powodów straciły dach nad głową, zapewniając im troskliwą opiekę w domach tymczasowych i znajdując nowych opiekunów. Niejednokrotnie trafiają do nas zwierzęta chore, ranne czy wycieńczone, wiele boi się kontaktu z człowiekiem i potrzebuje wiele czasu i cierpliwości, zanim będzie gotowe znów mu zaufać. Stowarzyszenie włącza się też w walkę z bezdomnością zwierząt, propagując sterylizację.

Istotnym aspektem działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek jest upowszechnianie wiedzy na temat fretek - uroczych i towarzyskich, ale wymagających zwierząt towarzyszących. Stowarzyszenie prowadzi także działalność interwencyjną w ramach obowiązujących przepisów prawa przez ujawnianie przestępstw i wykroczeń przeciwko zwierzętom (w szczególności fretkom) oraz reprezentowanie wobec wymiaru sprawiedliwości praw zwierzęcia jako pokrzywdzonego.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: