Pomóż nam pomagać!

"PALLOTYŃSKA FUNDACJA MISYJNA SALVATTI.PL"

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: ISKK

KRS: 0000309499

Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego SAC im. ks. Witolda Zdaniewicza (Institute for Catholic Church Statistics) jest najstarszym w Polsce, samofinansującym się ośrodkiem naukowym prowadzącym badania w zakresie religijności, katolicyzmu i jego społecznych kontekstów.

Nasza strona www: https://iskk.pl/

Kilka słów o naszej organizacji

Korzystając z tego programu wspierasz Pallotyńską Fundację Misyjną Salvatti.pl oraz współpracujące z nią organizacje pozarządowe, realizujące różnorodne, wartościowe przedsięwzięcia pożytku publicznego. Fundacja Salvatti istnieje i działa dla dzieci z najdalszych zakątków świata, które bez naszej pomocy nie mogłyby chodzić do szkoły. Fundujemy m.in. stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży z Afryki i Ukrainy, wspieramy szkołę dla osieroconych dzieci w Vutukur w Indiach, utrzymujemy dom dla dzieci ulicy Casa Hogar w Kolumbii. Przekaż nam 1,5 proc. podatku i pomóż nam dawać nadzieję dzieciom na normalne dzieciństwo.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: