Pomóż nam pomagać!

CHRZEŚCIJAŃSKA SŁUŻBA CHARYTATYWNA

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: e-pity dla

KRS: 0000220518

ChSCh Blisko Serca od ponad 20 lat niesie pomoc osobom cierpiącym z powodu ubóstwa. Dzięki darczyńcom udzielamy wsparcia finansowego, obdarowujemy żywnością i odzieżą. Działamy prosto, ale z sercem. To pozwala biednym ludziom, pogrążonym w rozpaczy, samotności, bólu i bezsilności, odzyskać wiarę w człowieka i nadzieję, że mogą żyć godnie i szczęśliwie.

Nasza strona www: www.bliskoserca.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (OPP), która zrzesza ludzi dobrej woli, oddanych idei dobroczynności oraz poszanowania praw i godności drugiego człowieka. Pomagamy potrzebującym od 25 lat!
1,5% podatku przeznaczamy na pomoc osobom znajdującym się w potrzebie – uważamy że każdy człowiek ma nieocenioną wartość, zasługuje na godne życie i szacunek – są to elementy naszej misji. Wierzymy, ze dobroć i pomoc okazana drugiemu człowiekowi, zaowocuje i zachęci kolejne osoby do dzielenia się swoimi darami, talentami, czasem i dobrami materialnymi z innymi ludźmi. Nasze działania skupiają się wokół osób: ubogich, niepełnosprawnych, wykluczonych społecznie, bezrobotnych i uzależnionych. Na sercu leżą nam również osoby poszkodowane w wyniku wypadków, kataklizmów, wojen i klęsk naturalnych. Dbamy również o dzieci i młodzież. Nie zapominamy też o osobach chorych i cierpiących. Ważnym elementem naszej pracy jest profilaktyka zdrowia – poprzez liczne programy edukacyjne przeciwdziałamy chorobom cywilizacyjnym jak również zapobiegamy uzależnieniom.
Zobacz tą informację w krótkim filmiku: https://youtu.be/6UIpG1V4U2k

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: