Nasza strona www: www.pah.org.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Od ponad 31 lat niesiemy pomoc ofiarom wojen, kryzysu klimatycznego i katastrof naturalnych. Aktualnie działamy w 11 krajach, w których odpowiadamy na najpilniejsze potrzeby osób cierpiących.

Do tej pory pomogliśmy 16,5 mln osób w 52 krajach na całym świecie! W tym też w Polsce, gdzie prowadzimy program wsparcia dzieci Pajacyk. W ramach Pajacyka m.in. zapewniamy ciepłe posiłki i wsparcie psychologów.

Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Prowadzimy stałe działania w Afryce, Bliskim Wschodzie i Europie, odpowiadając na potrzeby osób dotkniętych zmianami klimatycznymi lub konfliktami zbrojnymi. Reagujemy również w sytuacjach nagłych i nieprzewidzianych katastrof, jak w przypadku powodzi lub trzęsień ziemi. Dostarczamy wodę i żywność, zapewniamy bezpieczne schronienie, pomoc psychologiczną oraz wsparcie w zakresie edukacji.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: