Pomóż nam pomagać!

FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: bezpłatne domowe selftesty na HIV

KRS: 0000111176

W Polsce tylko 10% osób dorosłych wykonało kiedykolwiek test na HIV. Pomimo istnienia Punktów bezpłatnego i anonimowego testowania na HIV, nie każdy ma możliwość dotarcia do tego miejsca. A ten jeden szybki test może uratować komuś życie. Bo z HIV można żyć, trzeba tylko o nim wiedzieć i brać leki.

Fundacja Edukacji Społecznej od ponad 20 lat działa na rzecz profilaktyki HIV/AIDS oraz wsparcia osób żyjących z HIV. Od pandemii COVID-19 wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązanie, by zapewnić Wam możliwość zadbania o swoje zdrowie. Była to wysyłka bezpłatnych testów na HIV do wykonania w domu. I to się sprawdziło! W zeszłym roku udało nam się stworzyć profesjonalną stronę zamowtestnahiv.pl. Tylko w 2023 roku wysłaliśmy 3300 testów do Waszych domów. Aby dalej móc działać, potrzebujemy Twojego wsparcia. Pragniemy, by każda osoba mogła zadbać o siebie w bezpiecznej dla siebie przestrzeni.

Dzięki Twojemu 1.5% będziemy mogli: zakupić testy do samodzielnego wykonania, opłacić wysyłkę, zapewnić bezpłatne wsparcie osobom, utrzymać stronę internetową. Twoje 1.5% może uratować komuś życie.

Nasza strona www: fes.edu.pl

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: