Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.jokot.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Naszymi głównymi celami są: a) niesienie pomocy bezdomnym, porzuconym i krzywdzonym zwierzętom; b) udzielanie pomocy placówkom niosącym pomoc zwierzętom bezdomnym; c) wspieranie wszelkich działań w zakresie zwalczania bezdomności zwierząt; d) ochrona zwierząt wolno żyjących; e) wspieranie działań w zakresie ochrony zwierząt; f) wspieranie działań w zakresie ochrony środowiska i ekologii.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję