Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest organizowanie pomocy dla byłych żołnierzy (głównie sił specjalnych) oraz funkcjonariuszy służb mundurowych i ich rodzin (zwłaszcza wdów i sierot) w wymagających tego przypadkach (ciężkiej choroby; wypadków losowych powiązanych z wykonywaną służbą powodujących utratę zdrowia; trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej; niepełnoprawności, długotrwałej rehabilitacji i leczenia) jak również współdziałanie w niesieniu pomocy żołnierzom i funkcjonariuszom pełniącym obecnie służbę (pomoc medyczna, psychologiczna, socjalna i prawna, organizowanie grup wsparcia, integrowanie środowiska).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję