Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

Justyna Rychlik P1003

Jestem mamą trójki dzieci. Najmłodsze z nich, ma zaledwie 2,5 roku. Dnia 29 listopada 2022 r. moje życie zmieniło się o 180 stopni. O godzinie 5 rano przygotowując śniadanie, zapaliła mi się koszulka od palnika gazowego. Momentalnie ogień opanował plecy, następnie klatkę piersiową, w konsekwencji spowodował rozległe oparzenia trzeciego stopnia. Tego samego dnia przewieziono mnie z łódzkiego szpitala do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, gdzie stwierdzono, że oparzenia objęły 40% powierzchni ciała. Poparzone obszary to: plecy, klatka piersiowa, ręce, pachy i kark. Od zawsze byłam osobą aktywną fizycznie i dbającą o zdrowie swoje i moich bliskich. Dzisiaj natomiast, potrzebuję wsparcia. Mam za sobą już liczne zabiegi i dwa przeszczepy skóry. Kolejnym krokiem jest długotrwała i bardzo kosztowna rehabilitacja, niezbędna, bym mogła wrócić do pełni sprawności.

Nasza strona www: www.fundacja-jagoda.pl

Justyna Rychlik P1003
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Jagoda, istniejąca od 2009 roku, pomaga osobom poparzonym i cierpiącym na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej. Refundujemy leczenie i rehabilitację, w tym leki oraz ubrania uciskowe. O pomoc może się zwrócić każdy, kto uległ poparzeniu, pomagamy również tym, którzy po latach pragną zoperować swoje oparzeniowe blizny.
Równocześnie prowadzimy akcje propagujące szkolenia z pierwszej pomocy przy oparzeniach, przeznaczone nie tylko dla dorosłych, ale również i dzieci. Uświadamiamy przy tym, co niosą za sobą oparzenia, jak sobie z nimi radzić, gdzie znaleźć właściwą pomoc. Dlatego też współpracujemy z najprężniejszymi polskimi ośrodkami leczącymi oparzenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję