Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.eudajmonia.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych, a zwłaszcza działalności edukacyjnej, społecznej, informacyjnej, oświatowej i kulturalnej. 2 . Wyrównywania szans osób słabszych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. 3 . Propagowanie społecznej aktywności obywateli przyczyniającej się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i demokracji w Polsce. 4 . Działania na rzecz organizacji pozarządowych. 5 . Wspieranie procesów integracji europejskiej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję