Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Działalność dobroczynna, ochrona zdrowia i pomoc społeczna. 2 . Poprawa jakości życia nieuleczalnie chorych dorosłych i dzieci w terminalnym okresie choroby na miarę indywidualnych możliwości. 3 . Niesienie ulgi w cierpieniu psychicznym, duchowym i społeczno- socjalnym, leczenie bólu i innych objawów towarzyszących głównie chorobie nowotworowej. 4 . Pomoc rodzinom chorych i osieroconym. 5 . Podnoszenie świadomości społecznej na temat holistycznej i wielodyscyplinarnej opieki Hospicyjnej. 6 . Szkolenie personelu medycznego, wolontariuszy i rodziny chorych. 7 . Współpraca z organami administracji publicznej, samorządowej i innymi organizacjami w kraju i za granicą. 8 . Promocja i organizacja wolontariatu.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję