Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.formikadzieciom.org.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem naszej Fundacji jest niesienie pomocy dzieciom, młodzieży, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, wyrównywanie ich szans, stworzenie możliwości do lepszego startu w dorosłe życie. Wspomagamy również domy dziecka, rodziny zastępcze, świetlice socjoterapeutyczne dla dzieci.
Nasze cele realizujemy m.in. poprzez remonty i modernizacje w/w placówek, domów, zakup żywności, opłacanie zajęć dodatkowych dla dzieci, pomoc w nauce języków obcych, finansowanie wyjazdów letnich i zimowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję