Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

e-pity dla

Stowarzyszenie stawia sobie za cel prowadzenie i wspieranie działań dobroczynnych, a także krzewienie edukacji. Wspieramy osoby w potrzebie w tym całe rodziny dążąc do ich usamodzielnienia. Stawiamy na edukacje aby przywrócić godność każdej osobie i jej zaangażowanie dla dobra ogółu społeczeństwa.

Nasza strona www: https://poranek.pl

e-pity dla
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie PORANEK stawia sobie za cel prowadzenie i wspieranie działań dobroczynnych oraz krzewienie edukacji. Niesiemy pomoc ludziom w potrzebie, w tym całym rodzinom, dążąc do ich usamodzielnienia. Stawiamy na edukację, aby przywrócić godność każdej osobie, a także zachęcić do zaangażowania dla dobra ogółu społeczeństwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję