Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Klubu jest: - rozwijanie różnych form kultury fizycznej w środowisku dzieci i młodzieży szkolnej, - kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości dzieci i młodzieży szkolnej, - rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań kulturą fizyczną, - integrowanie środowisk uczniowskich, rodzicielskich i nauczycielskich na terenie swego działania, • organizowanie wypoczynku o charakterze rekreacyjno-sportowym dla dzieci i młodzieży. - promocja i upowszechnianie zachowań charytatywnych wśród dzieci i młodzieży oraz tolerancji wobec osób niepełnosprawnych. Klub realizuje swoje cele w szczególności przez: - wspomaganie realizacji szkolnych zajęć wychowania fizycznego, - organizowanie aktywnego spędzania czasu wolnego i sportowych zajęć pozalekcyjnych, - organizowanie różnorodnych form współzawodnictwa sportowego, - uczestnictwo i organizację ogólnodostępnych imprez sportowych, • upowszechnianie uprawiania mini dyscyplin sportowych, • organizowanie wakacyjnych obozów rekreacyjno-sportowych oraz szkoleniowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję