Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Caritas jest największą organizacją dobroczynną w Polsce, której historia sięga lat 20. XX wieku. Naszą misją jest być głosem osób ubogich. Prowadzimy działalność charytatywną w zakresie potrzeb duchowych i materialnych człowieka, mając na uwadze godność każdej osoby ludzkiej bez względu na jej wyznanie, światopogląd, narodowość, rasę i przekonania. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu tak wielu osób o otwartym sercu, docieramy wspólnie do setek tysięcy potrzebujących w całym kraju i poza jego granicami.
Bezdomni, chorzy, samotni, osoby starsze, dzieci, ofiary wojen i kataklizmów, to osoby, których głosu często nikt nie słyszy. Dołącz do grona tych, którzy razem z nami niosą im nadzieję. Twój 1% to opatrunek dla ubogich. Pomnóżmy w tym roku dobro! Przekaż 1% podatku, zainspiruj do tego innych! Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję