Pomóż nam pomagać!

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Gawrysiak, 4897

KRS: 0000270809

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Gawrysiak
W wieku 23 lat uległem wypadkowi, w wyniku którego został złamały kręgosłup na odcinku piersiowym, z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (paraliż kończyn dolnych, brak czucia od pasa w dół). Nagle z osoby samodzielnej i aktywnej stałem się osobą niepełnosprawną, zależną od innych. Obecnie mam 53 lata. Przeszedłem już 3 operacje kręgosłupa, które bardzo mi pomogły.Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie w zakupie leków, rehabilitacji, wyjeździe na turnus rehabilitacyjny, zakupie niezbędnych rzeczy do samodzielnej egzystencji, przedmiotów ortopedycznych.Mam synka Gabriela, ma dopiero 10 lat. Chciałbym jak najwięcej uczestniczyć w jego życiu.Muszę pilnie poddać się operacji kręgosłupa lędźwiowego, gdyż bardzo mi to utrudnia siedzenie na wózku, a przede wszystkim jest ogromny ból. Nie sposób tego wszystkiego opisać, resztę informacji udzielę indywidualnie, po przesłaniu e-maila na adres: p.gawrysiak@wp.plPrzekazując 1,5% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gawrysiak, 4897 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji

Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 13 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawnościami, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji (projekt subkont "Weź sprawy we własne ręce" i platforma Helpuj.pl), prowadzimy także holistyczną rehabilitację (Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active), nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Projekt Sekson). Prowadzimy także szereg projektów dodatkowych, jak chociażby bezpłatne konsultacje ze specjalistami w ramach Kompleksowego Centrum Poradniczego.

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności. Prowadzimy kampanie społeczne, badania oraz liczne działania mające na celu aktywizację i poprawę jakości życia osób doświadczających niepełnosprawności i przewlekle chorych na terenie całej Polski.

Łączna wartość pomocy udzielonej dotychczas przez Fundację swoim podopiecznym wynosi ponad 300 mln złotych.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: