Kilka słów o naszej organizacji

Pomagamy najbardziej potrzebującym i reagujemy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na to, co ważne - kosztowne leczenie i rehabilitację, pomoc humanitarna na całym świecie dla ofiar wojen i kataklizmów, wsparcie zwierząt oraz schronisk czy projekty społeczne.

Współpracujemy z NGO, firmami i osobami prywatnymi, którym leży na sercu dobro innych. Pomagamy NGO efektywnie zbierać fundusze. Nagłaśniamy również ważne społecznie tematy jak kryzys bezdomności, wysokie koszty leczenia czy inflacja dotykająca schroniska dla zwierząt.

Naszą misją jest budowanie kultury filantropii w Polsce. Wierzymy, że społeczność to prawdziwa siła, dzięki której każdy może uzyskać pomoc w najtrudniejszych chwilach lub zdobyć pomoc na realizację swoich projektów i marzeń. W dobie rosnących podziałów i konfliktów - łączymy. Budujemy świadomość, że każdy z nas żyje w społeczeństwie i razem możemy sobie nawzajem pomagać.

Każde przekazane nam 1,5% podatku jesteśmy w stanie pomnożyć naszymi działaniami. Bierzemy czynny udział w akcjach charytatywnych, niesiemy pomoc, gdzie jest najbardziej potrzebna, wymieniamy się wiedzą ekspercką z zakresu crowdfundingu oraz wspieramy III sektor.

Podaruj 1,5% podatku Fundacji Pomagam.pl i wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wspólnie zmieniajmy świat na lepsze!


Nasze projekty:

Solidarni z Ukrainą - oficjalna zbiórka na pomoc Ukrainie

Zbiórkę uruchomiliśmy pierwszego dnia wojny. W sumie zebraliśmy ponad 13 mln złotych. Zbiórkę wciąż można wesprzeć, a 100% zebranych funduszy trafia na fundusz solidarnościowy. Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki przekazujemy ukraińskim organizacjom zajmującymi się pomocą humanitarną. Osoby tam pracujące wiedzą najlepiej, jakiego wsparcia Ukraińcy potrzebują w tych trudnych chwilach.

Pomoc humanitarna na całym świecie we współpracy z organizacjami pozarządowymi

Reagujemy na bieżące konflikty i kataklizmy, zbierając fundusze na pomoc humanitarną tam, gdzie jest ona aktualnie najbardziej potrzebna. W lutym 2023 zorganizowaliśmy zbiórkę w odpowiedzi na trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Zebrane fundusze przekazaliśmy Polskiej Misji Medycznej, która działała na miejscu tragedii. Wspieraliśmy również zbiórki innych NGO na Strefę Gazy pod koniec 2023 roku.

Zwierzęta się liczą! Konferencja fundraisingowa na rzecz zwierząt

27 stycznia 2024 roku zorganizowaliśmy darmową, ogólnopolską konferencję fundraisingową na rzecz zwierząt w Polsce. Odbyła się ona stacjonarnie w Warszawie oraz była streamowana na żywo online. Gościem specjalnym był Rick Holland. Swoją wiedzą podzielili się również przedstawiciele największych organizacji prozwierzęcych w Polsce. Celem konferencji była wymiana doświadczeń, networking oraz poszerzanie wiedzy i dobrych praktyk w zakresie fundraisingu od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Bezpłatne konsultacje dla NGO

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu - zdobytym zarówno w trzecim sektorze jak i biznesie - możemy wspierać organizacje pozarządowe w jeszcze skuteczniejszym działaniu. Nasze konsultacje są darmowe i prowadzone w formule 1:1. Na umówionym spotkaniu konsultacyjnym online jest tylko jedna organizacja, co pozwala nam skupić się na omówieniu konkretnej sytuacji.

Wsparcie dla liderek i liderów NGO

Jako Fundacja Pomagam.pl organizujemy cykl nieformalnych spotkań dla liderek i liderów organizacji pozarządowych. Wiemy, że zarządzanie NGO wiąże się z licznymi wyzwaniami, dlatego tworzymy sieć wsparcia, współpracy oraz wymiany doświadczeń i kontaktów. Spotkania mają formę nieformalnego lunchu, z merytorycznym wprowadzeniem oraz czasem na rozmowę i networking.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: