Kilka słów o naszej organizacji

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi i osobami prywatnymi, którym leży na sercu dobro innych. W dobie rosnących podziałów i konfliktów - łączymy. Budujemy świadomość, że każdy z nas żyje w społeczeństwie i razem możemy sobie nawzajem pomagać. Wykorzystanie potencjału nas samych i naszych wspólnych działań to praca, której podejmujemy się każdego dnia.

Jako Fundacja reagujemy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba - od kosztownego leczenia, przez kataklizmy naturalne, aż po wojnę. Łączymy ludzi i organizacje, ułatwiając działania na rzecz osób poszkodowanych i potrzebujących.

Siedziba Fundacji Pomagam.pl znajduje się w Warszawie, jednak działamy na terenie całej Polski, a także za granicą np. na rzecz osób które ucierpiały podczas wojny w Ukrainie.

Każde przekazane nam 1,5% Twojego podatku jesteśmy w stanie pomnożyć naszymi działaniami. Wymieniamy się wiedzą ekspercką z zakresu crowdfundingu, wspieramy młodych, którzy w przyszłości też chcą podejmować działania około społeczne, edukujemy inne organizacje pozarządowe.



Nasze główne działania w 2022 r., to:

Zbiórka na pomoc Ukrainie: "Solidarni z Ukrainą"

"Solidarni z Ukrainą" - pod tym hasłem utworzyliśmy zbiórkę na fundusz solidarnościowy z Ukraińcami dotkniętymi wojną z Rosją. Żeby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc, zebrane środki przekażemy ukraińskim organizacjom zajmującymi się pomocą humanitarną. Osoby tam pracujące wiedzą najlepiej, jakiego wsparcia Ukraińcy potrzebują w tych trudnych chwilach.

Kampania "Jestem dobroczyńcą"

Wiemy, że Polacy kochają pomagać i chętnie angażują się w akcje charytatywne. Jednak mówienie o byciu darczyńcą wciąż nie jest popularne w naszym kraju. Chcemy to zmienić - pokazać, że warto chwalić się pomaganiem innym i w ten sposób inspirować innych. Że pomaganie to dobry nawyk, do którego warto zachęcać innych.

Bezpłatne konsultacje dla NGO

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu - zdobytym zarówno w trzecim sektorze jak i biznesie - możemy wspierać organizacje pozarządowe w jeszcze skuteczniejszym działaniu. Nasze konsultacje są darmowe i prowadzone w formule 1:1. Na umówionym spotkaniu konsultacyjnym online jest tylko jedna organizacja, co pozwala nam skupić się na omówieniu konkretnej sytuacji.

Pierwsza pomoc dla zwierząt - bezpłatne warsztaty

"Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić" - pod tym hasłem działają warsztaty prowadzone przez Kaję. Cała akcja ma tylko jeden cel - nieść pomoc potrzebującym zwierzętom, poprzez kursy pierwszej pomocy przedmedycznej dostępne dla każdego.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasi partnerzy