Pomóż nam pomagać!

Fundacja Bread of Life

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%: Wsparcie oddziału w Kaliszu

KRS: 0000268931

Od blisku 20 lat wspieramy osoby chore onkologicznie, niepełnosprawne w Kaliszu, Pleszewie, Murowanej Goślinie, Poznaniu. Pracujemy w kraju a także zagranicą min. w Pakistanie, Mołdawii, Zimbabwe oraz Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Nasza strona www: http://breadoflife.pl

Kilka słów o naszej organizacji

Naszą misją jest pomaganie, wspieranie oraz aktywizowanie osób, które z różnych powodów znajdują się na marginesie życia społecznego i ze względu na swoją sytuację życiową nie są z w stanie same powrócić do społeczeństwa i normalnego życia. Pomagamy w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, leków, zbieramy pieniądze na leczenie dzieci i dorosłych walczących z nowotworami oraz zmagających się z innymi schorzeniami nierefundowanymi przez NFZ.Zorganizowaliśmy się głównie po to, aby przywracać ludziom nadzieję do życia, a przez to przywracać ich do społeczeństwa.
Chęć niesienia pomocy innym sprawia, że nasza organizacja systematycznie rozwija swoją działalność. Za cel obraliśmy sobie wiarygodność i współpracę instytucjami, które szanują człowieka i jego niezbywalną wartość.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: