Kilka słów o naszej organizacji

Twoje 1,5% ma WIELKĄ MOC
A jak wielką możesz przekonać się sam już dziś przekazując je na naszą Fundację

Jesteśmy Fundacją, która każdego dnia daje osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom niesamodzielnym nadzieję na lepsze dziś i lepsze jutro.Przekazując nam swoje 1,5% podatku masz 100% udziału w naszej misji, realizowanej już od 33 lat.

1,5% podatku dla Fundacji Pełnej Życia to szansa na zebranie dodatkowych środków na nasze działanie i rozwój.

Czy coś Cię to kosztuje? Absolutnie nic!

Jak wykorzystamy Twoje 1,5%
1. Obecnie mamy pod swoimi skrzydłami blisko 90-ciu Podopiecznych – dzieci i młodzież w wieku od 3 do 28 lat. Wpłaty z 1,5% podatku pomogą w finansowaniu ich codziennych zajęć terapeutycznych takich jak fizjoterapia, hipoterapia, psychoterapia, trening społeczny czy arteterapia - w tym Integracyjna Grupa Teatralna.
2. Fort Sztuki (i) Życia otacza park z zabytkową zielenią forteczną. Udostępniliśmy go mieszkańcom Krakowa, tworząc dla nich przestrzeń do spotkań, odpoczynku i edukacji ekologicznej. Powstała tam już ścieżka przyrodnicza, gdzie można organizować gry terenowe czy warsztaty ornitologiczne. Twoje 1,5% może pomóc w zbudowaniu na terenie Fortu Centrum Hipoterapii i przeniesieniu naszych koni.
3. W planowanym wokół Fortu Centrum Hipoterapii przygotowujemy też miejsce i warunki do zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Co rozumiemy przez takie zatrudnienie? Choćby pracę przy obsłudze osób zwiedzających część muzealną czy w punkcie gastronomicznym.
4. Cały czas realizujemy i będziemy realizować już istniejące projekty WSPORNIK i KRAKOWSKIE CENTRUM. Są one skierowane do rodzin z osobą przewlekle chorą. W jaki sposób możemy pomóc? Mowa tu o opiece odciążeniowej i kompleksowym wsparciu osoby niesamodzielnej. Takie osoby często wymagają pomocy w najbardziej podstawowych czynnościach.

Dane naszego OPP

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Jakość programów e-file sprawdzona i potwierdzona przez: