Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Wiemy ile radości, satysfakcji i poczucia sensu w życiu daje możliwość pomagania innym.
To wiara w ludzi, że-Razem możemy więcej- daje nam siłę napędową do działania.
Pragniemy abyśmy razem wspólnie z Wami wychodzili naprzeciw cierpieniu i problemom osób potrzebujących, ciężko jest się nam pogodzić z tym, że poprawa losu osób potrzebujących w dużej mierze jest zależna od zasobności portfela.
Chcemy aby ogrom ludzkiej krzywdy był z dnia na dzień pomniejszany dzięki naszym wspólnym działaniom z Wami.
Chcemy wspólnie z Wami stworzyć ogromną społeczność ludzi wrażliwych na krzywdę bliskich, w szczególności dzieci i osób starszych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję