Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

działalność charytatywna - pomoc osobom potrzebującym

Naszym domem nie jest tylko mieszkanie, jest nim również środowisko, w którym żyjemy. Im więcej jedzenia ląduje na śmietniku, tym więcej toksyn i zanieczyszczeń trafia do powietrza, którym oddychamy. Bezpośrednio stanowi to zagrożenie dla przyszłości każdego z nas. Dlaczego więc nie zainwestować w swoje zdrowie i jednocześnie nie wesprzeć osób ubogich, których marzeniem jest pełny, wartościowy posiłek?

Nasza strona www: www.benevolens.eu

Nasza strona www: https://benevolens.eu

działalność charytatywna - pomoc osobom potrzebującym
Dziękujemy!

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000501459
  • Adres: GŁUCHOŁAZY
Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję