Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celami Fundacji są: a. działalnośc charytatywna, b. działalność edukacyjna i opiekuńczo-wychowawcza c. działalność opiekuńczo-lecznicza i lecznicza d. udzielanie świadczeń zdrowotnych i usług w zakresie opieki medycznej e. przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym oraz zagrożeniom bezpieczeństwa publicznego f. wykonywanie zadań w zakresie ochrony zdrowia, propagowanie profilaktyki zdrowotnej g. promocja zatrudnienia i aktywizacji zawowowej osób pozostających bez pracy h. wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w oparciu o wartości chrześcijańskie i. działalnośc kulturalna j. wspieranie osób szczególnie uzdolnionyh, nie mających możliwości finansowych rozwoju we własnym zakresie k. wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu l. wspieranie turystyki i krajoznawstwa oraz różnych form wypoczynku, ł. działalność wydawnicza m. pomo polakom za granicą.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję