Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

Biblioteka 32

Nasza strona www: www.bratslonce.pl

Biblioteka 32
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

"Póki mamy czas, czyńmy dobro" – to słowa św. Franciszka z Asyżu, które przyświecają działaniom franciszkańskiej Fundacji Brat Słońce. Fundacja istnieje od 2011 r. przy krakowskiej Prowincji św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię Braci Mniejszych Konwentualnych. Misją Fundacji jest promowanie i wspieranie inicjatyw podejmowanych przez braci franciszkanów. Fundacja ma status organizacji pożytku publicznego.

Możesz wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie 1% podatku.
Środki zostaną przeznaczone na: formację dzieci i młodzieży, wolontariat, pomoc charytatywną i wsparcie w kryzysach, misje, edukację i naukę, kulturę i ratowanie zabytków, profilaktykę i terapię uzależnień oraz inną działalność statutową fundacji.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję