Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1,5%:

14 STRADOWSCY IGNACY JEREMI MIKOŁAJ

Jeśli wypełniacie PIT, chciałem was prosić o wzięcie pod uwagę moich trzech synów: 20-letniego Mikołaja oraz dwóch 15-latków, Ignacego i Jeremiego. Wszyscy mają zdiagnozowany autyzm dziecięcy. Z góry dziękujemy za każdą wpłatę!

Nasza strona www: www.lepszystart.com

14 STRADOWSCY IGNACY JEREMI MIKOŁAJ
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem działalności Fundacji jest: prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie rozwoju dzieci, ochrony zdrowia oraz ratowania życia dzieci, wspieranie inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym m.in.:
- udzielanie pomocy osobą znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej,
- wspieranie placówek oświatowych i opiekuńczo wychowawczych, organizowanie pomocy medycznej, terapeutycznej, rehabilitacji oraz finansowej i rzeczowej,
- udzielanie pomocy materialnej młodym sportowcom i klubom sportowym, upowszechnianie i propagowanie kultury fizycznej i sportu jako przeciwdziałanie patologii społecznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję