Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.chatul.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Zamiast wylewać łzy nad losem zwierząt i patrzeć bezczynnie na ich cierpienie postanowiliśmy realnie nieść im pomoc. Naszym celem jest nie tylko ratowanie porzuconych, pokrzywdzonych i chorych zwierząt, ale również zapobieganie bezdomności zwierząt i edukacja dzieci w zakresie odpowiedzialnej opieki nad psami i kotami. Niezwykle ważne jest dla nas także ułatwianie ludziom udzielania pomocy zwierzętom. Wiemy, że jest wiele osób, które nie przejdą obojętnie obok zwierzaka w potrzebie, czasem jednak mają obawy, brakuje im wsparcia, finansów, umiejętności. Dlatego też dajemy ludziom narzędzia i wiedzę, która pozwala nieść pomoc zwierzętom. Oprócz użyczania niezbędnego sprzętu, finansowania opieki weterynaryjnej dla zwierząt bezdomnych i działalności adopcyjnej, wydajemy materiały edukacyjne, ulotki, organizujemy wykłady z udziałem lekarza weterynarii.

CHATUL istnieje dla dobra zwierząt, każde z nich jest przez nas traktowane z szacunkiem i zrozumieniem. Angażujemy się w pomoc konkretnemu zwierzakowi i robimy co w naszej mocy, by odtąd jego los był lepszy. Nie ukrywamy – kosztuje to wiele, zarówno pod względem finansowym, jak i emocjonalnym, ale wiemy, że warto. Każde zwierzę, którym się opiekujemy ma imię, znamy jego historię i wiemy, czego potrzebuje do godnego życia.

CHATUL tworzą ludzie, którzy są bardzo różni – wszystkich nas jednak łączy wiara w to, że uda się poprawić życie zwierząt wokół nas. Nie jesteśmy marzycielami, jesteśmy aktywnymi pasjonatami w służbie dla zwierząt. Ludzie oswoili zwierzęta i ludzie są winni bezdomności, cierpieniu i nieszczęściom zwierząt. Pomagamy, bo chcemy móc spojrzeć w oczy psa i kota bez wstydu za to, że jesteśmy ludźmi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję